Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Saç kremi nasıl kullanılır?

B bludger789 Konu Sahibi
6 ay (1 mesaj)
Herkese merhaba. Orta uzunluktaki hafif dalgalı saçlarım için ilk defa saç kremi kullanmaya karar verdim ve biraz araştırma yapınca, saç kreminin saç derisine temas etmemesi gerektiğini öğrendim. Benim alacağım saç kremi durulanabilir, yani duş sırasında kullanılan saç kremi olacak. Bunun için de, saç derisine temas ettirmeden sürün ve iyice durulayın deniyor. Anlamadığım kısım şu; ben saç kremini durularken saç derime bulaşmasını engellemenin bir yolu olmayacak, yani su akarken mutlaka oraya da değecek. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
G gızlıdsflsd
4 ay (31 mesaj)
Saç kremini saç derisine sürmeden kullanmak zor dorusu saç derisinede surulebilen kremler var onlara bak< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


S snnzbs
3 ay (4 mesaj)
Eğer saçlarınız belirli bir uzunluktaysa, tarak yardımı ile saç kremini saçlarınıza yedirebilirsiniz. Durulama işlemini hızlı gerçekleştirirseniz herhangi bir sorun olmaz. Ancak bolca durulamayı unutmayın. Ben tarakla kremi sürüyorum sonrasında başımı eğerek yıkıyorum. Herhangi bir dökülme ya da yağlanma tespit etmedim şu zamana dek. yaklaşık 4 aydır da kullanıyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.