Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Saç Dökülmesine Kelliğe Saç Ekimine Doğal Çözüm FitCare Hair

H
hunterlord
3 ay (12 mesaj)
Merhaba arkadaşlar saçlarım döküldüğü için çözüm ararken bir arkadaşımın vasıtasıyla bu ürünle tanıştım arkadaşım neredeyse tamamen keldi 2 aydır kullanıyor ve çok memnun kaldı faydasını da gördü (Alttaki ilk resim ona ait). Ben de kullanmaya karar verdim ve ürünün de bayiliğini alarak ihtiyacı olanlara da yaygınlaştırmak istedim. Piyasadaki adsız, merdiven altı üretilen, içeriği ve yan etkileri bilinmeyen ürünlerden değildir.

Bazı eczanelerde satılan bir üründür.https://youtu.be/MEFwgKOSdV0

Şimdi izninizle ürünü tanıtayım;

Kaynak websitesi ve daha detaylı bilgi için FitCare Hair Saç Besleyici Losyon

< Resime gitmek için tıklayın >

Saçları zayıf, saç kıran olmuş, saç dökülmesi yaşayan ve saçlarını kaybetme gibi sorunları olanlar için TÜBİTAK bünyesinde saç ve deri üzerine çalışmalar yapan bir AR-GE ekibi tarafından geliştirilen bu saç losyonu, deri altındaki saç kök hücrelerini besleyerek uykuda olan saçlarınızı besleyip sağlıklı ve güçlü bir şekilde çıkmasını sağlar.

Ürünün başlıca özelliklerine gelirsek;

Saç köklerinde bulunan saç yapımından sorumlu hücrelerin üretimini arttırarak yeni saç oluşumunu destekler.
Fitcare u¨ru¨nleri ic¸erisinde kullanılan Herbal AX formulu¨ ve c¸es¸itli bitkisel yagˆ ile birlikte sac¸ı ve bas¸ derisini derinlemesine arındırır, yagˆ dengesini sagˆlar, canlandırır ve kadife yumus¸aklıgˆı kazandırır.
Özel vitamin ve bitkisel ekstraktlar, saç köklerini besleyerek, saçın elastikiyetini ve dayanıklılığını arttırır. Sadece saç tellerinde değil saç derisindeki iyileştirici eklileri ile dökülmeleri en aza indirir.
Güzel ülkemizin ve bitkisel açıdan zengin coğrafyamızın bize sunduğu bitkisel mucizelerin, bilimsel yaklaşım ve analiz destekleriyle birleşerek ortaya çıkan % 100 yerli saç bakım ürünüdür.
İçeriğindeki özel formül ile düzenli kullanım ile ilk 15 gün içinde etki mekanizması değişim hissiyatı şeklini alır. Düzenli kullanım halinde 15-30 gün içerisinde değişim başlar.
Market şampuanlarının sağlayamadığı özel vitamin ve ekstraktlar sayesinde kimyasal içeriklerden uzak, saç için gerekli vitamin ve minealleri saçınıza kazandırır.
Hem bayanlar, hem erkekler tarafından kullanılmasında sakınca yoktur.
Şimdiye kadar kanıtlanmış hiçbir yan etkisi yoktur.
Saçların canlanması ve sıklaşmasında etkisi olduğu kadar sakallarda da etkisi vardır.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Konuyu yanlış yere açtıysam yada herhangi bir ihlal içeriyorsa uyarırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterlord -- 19 Mart 2019; 18:28:55 >


E
elweda
geçen ay (1542 mesaj)
bu ürünü birisi önerdi fakat kullanan bilgisi olan var mı etkili mi ?
H
hunterlord
2 hafta (12 mesaj)
kendim kullanıyorum hocam ilk resimdeki de amcaoğlum ilk onda denedik gayet etkili bir ürün düzenli kullandıkça farkı görüyorsunuz
T
tacimmüdür
geçen hafta (2170 mesaj)

H
hunterlord
geçen hafta (12 mesaj)
minoxil hormon düzenini bozarak oynama yaparak tüylenme yapar bizim ürünümüz sac köklerini besleyeren doğru ve düzenli kullanımda saç çıkartır sağlık bakanlığından onaylıdır birçok iso belgesine sahip birçok arge çalışması ile üretilmiş olan profosyonel bir üründür
Bu mesajda bahsedilenler: @tacimmüdür