Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
2345
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SATILDI S22 Ultra Orijinal Kılıf ve Lucky Box
U
2 yıl
Er
Konu Sahibi

1
1 SATILDI S22 Ultra Orijinal Kılıf ve Lucky Box
İlanı nasıl sileceğimi bulamadım adminlerden ricamdır ilanı kaldırabilir misiniz lütfen. Herkese ilgisi için teşekkür ederim.

Samsung Türkiye internet sitesinden tedarik edilmiş olan S22 Ultra orijinal slikon kayışlı kılıf ve lucky box, kapaklı kılıf tercih ettiğim için ve satın almak istediğim için satılıktır.

Her iki ürün de açılmamış ambalajında sıfır ürünlerdir.

Lucky Box içerisinden beyaz kılıfın üzerindeki yeşil kayışın farklı renk ve deseni çıkmaktadır. Hangi desen olduğu bilinmemekte olup, konsept gereği süprizdir. Lucky Box içerisinden çıkan kayışı yeşil kayış ile değiştirip kullanabilirsiniz.

Ürünler gönderici ödemeli olarak korumalı bir şekilde MNG Kargo ile Ankaradan gönderilecektir.

Samsung kapalı kutu siyah smart clear view cover ile takas konusunu da birlikte değerlendirebiliriz.

Lütfen irtibata geçmekten ve soru sormaktan çekinmeyiniz.

Teşekkürler.


< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1149 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.