Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
300
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Rusya: Sert şekilde kınıyoruz

D Denizkabuğu Kulübesi Konu Sahibi
5 yıl (96 mesaj)
Rusya: Biz Ankara'nın merkezinde yapılan saldırıları sert şekilde kınıyoruz, hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Rusya Parlamentosu Üst Kanadı Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komisyonu Başkanı Birinci Yardımcısı Frants Klintseviç, Ankara'da meydana gelen terör saldırısını kınadı.
Rus senatör, her türlü terör saldırılarına karşı çıktıklarını kaydetti. Klintseçiv, "Rusya, her türlü tartışmalı sorunlarının çözümünde terör eylemlerinin yöntem olarak kullanılmasına karşı. Biz Ankara'nın merkezinde yapılan saldırıları sert şekilde kınıyoruz, hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz" dedi.

Kaynak
K KırmızıElma
5 yıl (771 mesaj)
Neden kiniyolarmis. Olu sayisini mi begenmemisler acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N neutumn
5 yıl (2299 mesaj)
Rusya'nın bu tür açıklamaları oldukça samimiyetsiz. Burnuma her zamanki gibi kötü kokular geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Mytohology
5 yıl (1355 mesaj)
Merhaba.
Allah Putin' den razı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

B blackjack8696
5 yıl (194 mesaj)
Eminim ki aynı durum moskova'da olsaydı bizimkiler de kınardı ve yine eminim ki aynı şekilde bizimkilere nasıl samimiyetsiz geliyorsa onlara da samimiyetsiz gelirdi.
D danGerfuLL
5 yıl (5597 mesaj)
Rusya Parlamentosu Üst Kanadı Federasyon Konseyi

açıklamanın yapıldığı makama bakar mısınız?

Devlet başkanı Putin, başbakan Medvedev??
S selcukozbek43
5 yıl (3 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
Allah Putin' den razı olsun.

Sen gibiler olduktan sonra Türkiye de sıkıntı bitmez.Partilere veya askerimize kızan arkadaşlar bombayı patlatan kişilerin biride budur.Sadece elindeki pime basması yada bombayı oraya koymasına gerek yok.Çünkü her dhkpc li öldüğünde her düşman bize saldırdığında destekleyen bu gibi kişiler Türkiyede açık ve elini kolunu sallayan bu kişi gibi teröristtir.Bu kişileri tanıyan,nerede yaşadığını bilen varsa BİMER,EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNE şikayet etmeleri gerekmektedir.Açık ve net PKK,YPG,İŞİD vs bu terör örgütlerine üyeliği kesinlikle vardır.Tüm arkadaşlara bundan sonra dikkat etmesini rica ediyorum.Bu kişiyle forum üzerinden alışveriş yapanlar adresini mutlaka almışsınızdır ve ismini mutlaka almışsınızdır.SS aldım sizde alın.İsim ve elinde adresi olanlar toplu şekilde şikayetimizi yaparsak mutlaka teröristlerden birini yakalatmış oluruz.Böyle teröristlere müdahale yapmaz isek daha çok bombalama olayları gerçekleşir.Bugün bu kişi bomba koyan kişi görüp kimse uyarmaz.Hatta onun o bombayı daha çabuk koymasını sağlar.
T TEKİN 1881
5 yıl (2161 mesaj)
Bizde yedik

Şeytan Rusya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


W wehrmacht
5 yıl (5982 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
Allah Putin' den razı olsun.

Neden böyle birşey söyleme gereğinduydun. Kişisel olarak ne faydası var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T turkeytv
5 yıl (4067 mesaj)
Rusya=TERORIST

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ illüminati
5 yıl (189 mesaj)
Teröre destek ver sonra kına işte dünya düzeni her türlü pisliği yap sonra basına açıklama yap kandırdık de çık işin içinden.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.