Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ROLAND E-A7 Türk Ses Ritimli Aranjör Klavye (7 Aylık)
Şehir : #Çanakkale
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

R ruhi13 Konu Sahibi
3 ay (601 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 ROLAND E-A7 Türk Ses Ritimli Aranjör Klavye (7 Aylık)
ÜRÜN 19-3-2021 TARİHİNDE ZUHAL MÜZİKTEN ALINMIŞTIR
FATURASI MEVCUTTUR
HİÇBİR SIKINTISI YOKTUR
ÖZEL KILIF ve TAŞIMA ÇANTASI YAPTIRILMIŞ OLUP BU KILIF İLE KULLANILMIŞTIR
AYRICA VOLKİ USB SETİ MEVCUTTUR
CÜZZİ BİR PAZARLIK MİKTARI VARDIR
TAKASA AÇIK DEĞİLDİR
ÇANAKKALE'DEN ELDEN TESLİM EDİLİR DİĞER İLLERE KARGO KARŞILANMASI DAHİLİNDE KARGO İLE GÖNDERİLEBİLİR (ÖNCE ÖDEME ALINIR)
FOTOĞRAF İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
ÖZELLİKLERİ:


DÜNYANIN TÜM SESLERİ VE ALTYAPI RİTİMLERİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA!
 
Roland EA7 özellikleri ve fiyatı itibariyle çok yönlü bir arranger klavye olarak, müzisyenlerin ihtiyacı olan dünyanın tüm profesyonel seslerini ve ritim altyapılarını sizlere sunuyor. E-A7’nin paneline yerleştirilen çift ekranı sayesinde mantıklı, hızlı ve sezgisel kullanım imkanını sunarak, ritimleri sol ekranda, sesleri ise (1500 adetin üzerinde) sağ ekranda kontrol edecek ve ayrıca birçok fonksiyona özel atanmış düğmeleri ile performansınız anında hızlı ve kolayca kullanım için herşeyi elinizin altında hissedeceksiniz. WAV dosyalarını yükleyerek kendi enstrüman seslerinizi oluşturabilir ve dileğiniz enstrüman / ses kaynağını direk olarak klavyenize bağlayarak ses örneğini kendiniz alabilirsiniz. Performanlarında şarkı söyleyenleri menun edecek mikrofon girişi ve ona atanmış özel efektleri ile sadece 8 kg’lik ağırlık ile her yere kolayca taşıyabileceğiniz tam donanımlı bir klavyeyi size sunuyor. Nerede müzik yapmak istiyorsanız, E-A7 size orada tüm yardımlarını sunacaktır.
 
1500 adetin üzerinde tüm dünyadan çok yönlü sesler
Dahili sampling fonksiyonu ve WAV dosyalarını yükleyebilme
Asya, Orta Doğu, Türkiye, Avrupa ve Güney Amerika’dan ritim altyapıları içeren geniş ritim arşivi
Direk kontrol düğmeleri ile güçlü arranger ses işlemcisi ve One-Touch performans opsiyonları
156 özel atanmış düğmeler ile çok kullanılan fonksiyonlara hızlıca ulaşabilme
Mantıklı çift-ekran tasarımı ile altyapı ritimleri sol ekranda, sesler sağ ekranda kontrol ile kullanım
Mikrofon girişi ve ona özel atanmış efektler
Sadece 8 Kg lik ağırlığı ile taşıması kolay
 
Tüm Dünyadaki Otantik Seslerinde Dahil Olduğu Geniş Alt Yapı Ritimleri
E-A7 Batı müziğindeki üstünlüğünün yanında; Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Güney Amerika'dan uzman müzisyenler tarafından hazırlanmış tüm dünya müziklerinin altyapı ritimlerini cömert bir dizi ile sunarak, dünyanın diğer bölgelerinden gelen müzik için aynı derecede güçlüdür. Bu nedenle Dünya’nın neresinde çalıyor olduğunuz önemli değildir. E-A7 tüm isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacaktır.
 
Dünyanın Tüm Sesleri Parmaklarınızın Ucunda
E-A7; piyano, elektrik piyano, org, yaylılar, üflemeliler ve daha birçoğunun da dahil olduğu 1500 adetin üzerinde temel enstrüman seslerini sizlere sunmaktadır. Bu enstrüman seslerinin içerisinde; Orta Doğu, Türkiye, Endonezya, Vietnam ve Doğu Avrupa gibi farklı müzik kültürlerinin enstrümanlarının sesleri de beraberinde gelmektedir. Her ses, en gerçekçi ve yüksek kalite için her biri kendi yerel müzik sahnesinde bir uzman ve başarılı müzisyenler ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Sesler bölgeye göre kategorize edilerek dizilmiştir. Bu sayede performansınız esnasında mükemmel sesleri hızla ve kolayca bulabilirsiniz.
 
WAV Sample Sesler Yükleyerek, Dahili Ses Bankalarınızı Genişletin
Hafızasındaki 1500 adetlik dahili tonlar sadece bir başlangıçtır. Birçok performans sanatçısı bugünlerde önceden test ettiği veya kullandığı sample sesleri kullanmaktadır. E-A7’nin sample yükleme fonkisyonu sayesinde, sizde WAV uzantılı ses dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Bunun yanında, dahilindeki sampling fonksiyonu ile kendi özel enstrüman seslerinizi, davul beatleri veya vocal sesleri dahil olmak üzere yaratabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ses kaynağınızı doğrudan klavyeye bağlamak olacaktır. Daha sonra sesinizi dahada parlatmak ve zenginleştirmek için dahilinde bulunan efektleri ekleyebilir, ve performans show’unuz öncesinde sound check sırasında dilediğiniz efektleri deneyerek en mükemmel soundu yakalayabilirsiniz.
 
Hızlı, Mantıklı Panel Yerleşimi ile Altyapı Ritimleri Solda, Enstrüman Sesleri Sağda
Bazı arranger klavyelerin birçok fonksiyonu bulunur, fakat bunları kullanmak biraz karmaşık ve zor yapıdadır. Özellikle kalabalık ve güzel bir akşam için beklentisi olan insanların önünde bu durum daha da zorlaşmaktadır. E-A7 ise mantıklı olarak yerleştirilen, sol tarafta alt yapı ritimlerini, sağ tarafta ise enstrüman seslerini ve bunlarla ilgili bilgileri gösteren iki ayrı bölümün kendine özel LCD ekranıyla donatılmıştır. Bunun yanında 156 adet hızlı erişim düğmesi ile en çok kullandığınız birçok fonksiyona hızlıca erişebilir, klavye üzerinde ayarlar ile uğraşmak yerine müziğinize daha fazla zamnınızı ayıracak, doğru düğme kombinasyonlarını bulmak için panic yaşamayacaksınız.
 
Mükemmel Bir Performans için Tüm Temeller Parmaklarınızın Ucunda
Sahnede çalarken, sadece işinize odaklanmaya ihtiyacınız olacak. Çünkü E-A7; en çok kullandığınız birçok fonksiyona size direk ulaşım imkanını sunmaktadır. Altı adet pad’leri üzerinde ihtiyacınız olduğu and ses dosyalarınızı veya MIDI phrase’lerinizi çaldırabilirsiniz. Sadece bu bölge üzerinde bir tuşa dokunarak farklı müzikal scale’lere ulaşabileceksiniz. Ayrıca dahilindeki altı adetlik slider kontrolleriyle, davul, bas ve akumpanya gibi her bir bölümün ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Son olarak, dahilindeki pith bend kolunun alt kısmında bulunan yedi adetlik görev atanabilir düğmeleri, sizing kişisel gereksinimlerinize göre ne yapmak istiyorsanız ayarlayabileceğiniz ve pitch bend kolu üzerinden elinizi kaldırmadan ulaşabileceğiniz şekilde dizayn edildi.
 
Mikrofonunuzu Bağlayın, Sesinizi Ayarlayın ve Şarkı Söylemeye Başlayın
Eğer repertuarınızın önemli bir bölümünü vokal partileri içeriyorsa, E-A7 mikrofon girişi ile birlikte ön panelinde özel ses seviyesi kontrolünü size sunarak, sadece bir potans çevirerek klavyenin system menüsü içerisinde kaybolmanıza gerek kalmadan vokal ses seviyenizi hızlıca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca profesyonel seviyedeki vokal efektleri ile sesinizi cilalandıracak ve parlatacak, performansınız anında çok yönlü dahilindeki reverb ve delay efektlerini ayarlayabilirsiniz.
 
Sadece 8 Kg Ağırlık ile Her Yere Rahatça Taşıyın
Her zaman sahnede çalarken ihtiyacınız olan herşeyin bir arada olması mükemmeldir. Aksi taktirde ağır bir klavye ve digger ekipmanları taşımak biraz belinize acı verebilir. E-A7 sahne müzisyenlerinin hayatlarına iki yönde kolaylık getiriyor. Mükemmel bir performans için herşeyin bir arada olmasıyla ekstra kutu taşımadan, bağlantılar yapmadan hemen sahneye hazır olabilmeniz ve performansınız öncesinde /sonrasında hafif gövdesiyle kolayca her yere taşıyabilmenizdir. 61 tuşlu kompakt yapısının içerisine birçok güç ile donatılmış ve sadece 8 kg ağırlığıyla, size belinize acı vermeden klavyenizi bir yerden bir yere götürebilmenizi sunuyor.
 
Çok Yönlü, SMF Şarkı Çalıcısı ile Birlikte WAV/MP3 Audio Dosyaları da Çalabilme
E-A7’ nin dahilindeki şarkı çalıcısı Standart MIDI dosyalarını (SMF) okuyabilir ve bunun yanında WAV ve MP3 ses dosyalarını da çalabilmektedir. Kapsamlı çalma seçenekleri ile şarkının bir bölümünü tekrar etmek, bir bölümüne atlamak gibi işlemlere izin verebilir. Eğer WAV ses dosyası çaldırıyorsanız, Center Cancel özelliği ile vokal kanallarını minimize edip kendi sesiniz için alan yaratıp üzerine kendi sesinizle vokal yapabilirsiniz. Ayrıca hali hazırdaki performanslarınızı kayıt edip, WAV ses dosyası formatında USB hafıza biriminizde saklayabilirsiniz. Bu sayede müziğinizi sosyal ortamlarda paylaşmanız için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.
 
Esnek Kullanıcı Programları Kontrolü Sizin Elinize Sunuyor
E-A7 tasarlandığından itibaren düğmelerinde ve slider kontrollerinde size “zorunlu-gerekli” olan tüm kontroller parmaklarınızın altında bulunuyor. Ayrıca; temel bölümlerinizin açık-kapalı durumları, otomatik atak veya giriş efektleri gibi birçok ayarlarınızı tek bir programa kayıt edebilirsiniz. Bu kontroldeki ilave katmanlar sayesinde klavyenizin her bir ayarını her bir şarkıya kayıt edebilir ve çalarken anında geçiş yapabilirsiniz. Roland’ın BK serisi arranger klavyelerinden gelen kullanıcı programlarını USB hafıza birimi üzerinden okuyabilmektedir.
 
KLAVYE
Klavye - 61 Tuş (hassasiyetli)
 
SES İŞLEMCİSİ
Maksimum Polifoni - 128 ses (ses işlemcisinin yüklemesine göre değişkenlik gösterebilir.)
 
Bölümler - 4 Klavye Bölümü (UP1, UP2, UP3, LWR) + 16 Şarkı Part
 
Tonlar - Ön Tanımlı Tonlar : 1,500 Ton Üzerinde
         - Ön Tanımlı Davul Kitleri: 100 Davul Kitinin Üzerinde
         * GM2 uyumlu sesler dahildir.
 
         - Kullanıcı Tonları: 256 Ton
         - Kullanıcı Davul Kitleri: 128 Davul Kitl
 

Favorite - 50 favori ses kayıt edilebilir.
 
Akıllı Melodi - Var
 
 
RİTİMLER
Ritimler - Ön Tanımlı Ritimler: 600 Ritimin Üzerinde
           - Kullanıcı Ritimleri: Limitsiz Sayıda (Dahili hafızada ve USB Flash hafızada saklanabilir)
Ritim Kontrolleri - Intro x 4, Main x 4, Fill x 4, Break, Ending x 4
One Touch Hafızası - Her bir ritim için programlanabilir 4 hafıza
Ritim Geliştirme Araçları - Enstrüman Odaklı Ayarlamalar
Ritim Oluşturucu - Var
 
ŞARKILAR
Eş zamanlı Çalıcı - SMF (Format 0/1), KAR, MP3, WAV, MP3+CDG
Tempo Değişimi - 20–250 BPM SMF için (ve Ritim)
                      - 75–125% MP3 ve WAV dosyaları için
Part Susturma - Kanal Sustırma: SMF (ve Ritimlerde)
                    - Center Cancel: MP3 ve WAV (solo ve vokal kanallarını kapatma)
Şarkı Akor Çıkarıcısı - SMF Dosyalarından otomatik akor algılayıcısı
Şarkı Sözü Görüntüleme - SMF, KAR, MP3
SMF Geliştirme Araçları - Enstrüman Odaklı Ayarlamalar
SMF İşaretleme ve Atlatma - Var (4 hafızalanabilir bölge)
Şarkı (Audio) Kayıdı - Format: 16-bit linear, 44.1 kHz, WAV
Demo Şarkı - Var
 
EFEKTLER
Reverb - 8 Tipte (Makeup Tools yoluyla seçilebilir)
Chorus - 8 Tipte (Makeup Tools yoluyla seçilebilir)
MFX - Klavye Bölümleri için 84 Tipte (Keyboard Part MFX yoluyla seçilebilir), Ritim ve SMF bölümleri için A & B (Makeup Tools yoluyla seçilebilir)
Genel EQ - 6 Ön Tanımlı + 1 Kullanıcı Hafızalı
Genel Compressor - 6 Ön Tanımlı + 1 Kullanıcı Hafızalı
Giriş Efekti - Reverb 6 tipte, Delay 2 tipte
 
KULLANICI PROGRAMLARI
Kullanıcı Programları - Ön Tanımlı (Music Assistant + Önceden Yüklü data): 500 Kullanıcı Programının Üzerinde
                             - Kullanıcı : Her bir Kullanıcı Program Seti için 100 Kullanıcı Programına Kadar 
Kullanıcı Program Setleri - Limitsiz Sayıda (Dahili hafızada ve USB Flash hafızada saklanabilir)
 
SAMPLING / SAMPLE SES YÜKLEME
Format - 16-bit linear, 44.1 kHz, WAV
Ses Genişletme Hafızası - Sampling/Sample Yükleme için 128 MB
Sample Sayısı - 512
Multisample Fonksiyonları - Var
                      * Sample sesler ve multisample'lar USB flash hafızasına Kullanıcı Tonu veya Kullanıcı Davul Kiti olarak dışa aktarılabilir. 
                      * Sample sesler ve multisample'lar ses işlemcileri için ses data'sı olarak kullanılabilir. 
 
 
SCALE AYARLARI / KONTROLÜ
Hafıza Düğmeleri - 3 Kullanıcı Scale Hafızası ve Eşit Aralıklı 
Kullanıcı Scale Kontrol Düğmeleri - Gamın her bir notasına (C–B) çeyrek-notalık değerleri hızlıca verebilecek düğmeler 
                                              - Her bir düğmede (-64–+63 cent) aralığında değer ayarlayabilme 
                                              - Kullanıcı program hafızasına bu ayarlarınızı da kayıt edebilme 
 
 
DİĞERLERİ
Pad'ler - Phrase'leri ve tonları teteiklemek ve durdurmak için 6 adet pad
           * Phrase'ler, ritimler ve SMF ile tempo sekronizasyonludur ve akor algılamayı destekler. 
Ritim/Şarkı Bulucu - Var
Kontroller - Görev atanabilir kol
                Görev atanabilir düğmeler x 7
                Görev atanabilir kontrol pedalı
                Bölüm seviye kontrol fader x 6
                Çok fonksiyonlu pad'ler
Ekran - İkili Grafik LCD (160 x 160 noktalı x 2, arkadan aydınlatmalı)
Bağlantılar - PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
                 OUTPUT jak (L/MONO, R): 1/4-inç phone tipi
                 EXT IN jak: Stereo minyatür phone tipi
                 INPUT jak (L/MONO or MIC, R): 1/4-inç phone tipi
                 PEDAL jak (HOLD, EXPRESSION, CONTROL)
                 MIDI bağlantıları (IN, OUT)
                 USB MEMORY port
                 USB COMPUTER port (USB MIDI)
                 DC IN jak
                 Hoparlörler - 2 x 10 cm
                 Çıkış Gücü
                 2 x 12 W
Güç Ünitesi - AC Adaptor
Akım Gücü - 1,500 mA
Aksesuarlar - Kullanım Kılavuzu
                  Nota Sehpası
                  AC Adaptör
                  Güç Kablosu (AC Adaptör için)
 
Opsiyonlar (ayrıca satılır)
Klavye Standı (*1): KS-18Z
Pedal Switch: DP series, FS-5U
Expression Pedal: EV-5
USB Flash Hafızası (*2)
 
*1 KS-18Z kullanıldığında, yüksekliğin bir metre veya daha aşağıda olacağını unutmayın.
*2 Roland tarafından satılan USB Hafıza Birimlerini kullanınız. Diğer markalı birimlerin kullanılmasında çalışması garanti edilmez.
 
 
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK
Genişlik - 1,045 mm
              41-3/16 inches
Derinlik - 318 mm
             12-9/16 inches
Yükseklik - 136 mm
               5-3/8 inches
Ağırlık - 7.9 kg
           17 lbs. 7 oz.
 
Ses Ve Ritim Paketini Yüklemek İçin,

tr.roland.com adresine girin. Ana sayfada alt kısma ilerleyerek "Arranger İçerik Mağazası” resmine tıklayın
- Yeni bir sayfada Arranger İçerik Mağazası açılacaktır. 
- Ana sayfa üzerinde bulunan model seçimlerinden E-A7 yi seçin.
- Daha sonra ekrana gelen paketlerden “Türk Ses & Ritim Paketi-1” olanı seçin ve açılan sayfada “indir" i tıklayın. 

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 9250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 19 Mart 2023 Satıldığı Şehir : Çanakkale Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.