Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
22
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Rogue Company [ANA KONU] ÇIKTI (2. sayfa)

T takami59
2 ay (529 mesaj)
Oyun neden buram buram mobil kokuyor anlamadım. Animasyonlar bütün karakterlerin aynı. Harita tasarımları çok dengesiz. Örnek veriyorum A ve B noktaları başlangıç olsun. A noktasında doğanlar avantajlı oluyor. Oyun 2 kere sizin takımı, 2 kere karşı takımı A noktasında başlatıyor. Eğer ekiptekiler mal değilse her maç 2-2'ye kadar gidiyor. 2-3 kere denk gelir tesadüf olur ama 2 gündür oynuyorum sürekli aynı şey oluyor.

f2p kararı bu oyun için mantıklı. Belki kendi yağında kavrulacak kadar bir kitle toplar. 3rd person shooter bu tarz oyun pek yok. Hi-Rez firmasına Smite ın ilk çıktığı zamanlardan beri biraz kılım. Sağlam değişiklikler yapmadıkları sürece ömrünün çok uzun olduğunu düşünmüyorum. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 2 Ağustos 2020; 15:36:27 >


C Callofkinq
2 ay (203 mesaj)
https://discord.com/invite/BDyRA8p
Pc oyuncuları için pek etrafta bulamadığımdan dedim discord ben açayım bari. Pek oyuncusu yok gibi ama oynuyorum arada sarıyor genel olarak basit oyun zaten.
Oyunla alakalı merak ettiğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz. Hiç bilgisi olmayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse;
TPS oynanış tarzına sahip 4v4 PvP odaklı oyun.
2 farklı mod mevcut. Demolition bir çok oyunda gördüğümüz bomba kurma modu.
Strikeout modu buda bir alanı ele geçirme üzerine, takımın toplamda 12 can hakkı bulunuyor yine 4v4 şeklinde PvP.
13 farklı hero/operatör mevcut. Her birinin kendine özel silah'ı ve yetenekleri mevcut.
CS gibi para ile alıyorsunuz silah perk vs. Ama farklı yanı aldığınız silah sizde kalıyor sonraki round kaybetsenizde yine en son satın aldığınız ekipmanlarla oynuyorsunuz. Kabaca bu şekilde bir oyun.

*Ekleme: Beta key bulamazsanızhttps://www.kinguin.net/category/71322/rogue-company-closed-alpha-epic-games-cd-key üzerinden 3TL gibi bi fiyata beta key alabilirsiniz. Starter pack ile hemen hemen aynı şeye sahipler alayım derseniz 49tl vermenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Callofkinq -- 14 Ağustos 2020; 13:11:13 >


S ScopeFr
2 ay (299 mesaj)
Ben de bir süre oynadım ara ara gene giriyorum. Güzel ve basit geldi bana arada girip oynanabilir. Geliştirirler ve farklı bir seviyeye gelirse güzel olur.

Oynamak, denemek isteyen varsa elimde fazladan key var, bırakıyorum iyi oyunlar.

6HUU2-RKNKB-L6Y8Y-PMVR9 (EPİC)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.