Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
4019
Tıklama
0
Öne Çıkarma
### Rising Force Bölümü Kuralları ###
Etiket : #Vurgulu

Ö Özkan Konu Sahibi
13 yıl (4901 mesaj)
Rising Force Bölümü KurallarıEvet arkadaşlar şimdi söyleyeceğim kurallar aslında forumun genel kuralları olup , bölümde daha rahat dolaşabilmeniz ve aradığınız şeyi daha rahat bulabilmenizi sağlamak , Rising Force bölümünü düzenli tutmak amacıyla belirlenmiştir.


1- EN ÖNEMLİSİ : Oyun ile ilgili bir soru sormadan önce forumda Arama yapınız... Bunun için sayfanın üst kısmındaki butonlardan Arama Butonu'na tıklayınız ve aramanız gereken kelimeyi (ör: Punisher) giriniz...
a-) Aradığınız konu ile ilgili birşey bulamadıysanız daha genel şeyleri aratın...
Ör:Punisher diye arattığınızda çıkmıyorsa ( mesela : Warrior ) aratabilirsiniz.
b-) Aradığınız konu ile ilgili gereğinden çok şey bulduysanız daha spesifik konuları aratın...
Ör: Punisherlarla ilgili bir bilgi alacaksınız fakat arama yaptığınızda sayfalarca konu çıktı... Bu durumda asıl aratmak istediğiniz şeyi (mesela : Magnetic Web ) aratabilirsiniz...
Daha önce açılan / sorulan sorular için moderatörler o konuyu kilitleyebilir / silebilirler. Bu yüzden aramaya önem vermelisiniz.2- Her türlü Hack, Dupe, Hile, Bug... vb yasal olmayan konular yasaktır... Bu tür konuları açmak ceza sebebidir.


3- Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve doğrudan konu ile ilgili olmalıdır. Örneğin sadece "Yardım, Acele Yardım, Çabuk Bakın" şeklinde konu açılmamalıdır. Açıldığı takdirde konu -kilitlenebilir veya silinebilir-. Ve konuyu açan kişi uyarı alır.


4-Son dönemde popüler olan ve karakter gelişimi için farklı konular açarak forum kirliliğine yol açan topicleri RFO Resim Paylaşımları adlı konuda toparlanacak ve bunun üstüne açılan diğer konular bu topice taşınmadan kitlenilecek/silinelicektir.


5- Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret ve küfür içeren, rencide edici, aşağılayıcı mesajlar atmak kesinlikle yasaktır. Buna her türlü kısaltma ve sansür halinde söylenmiş küfürler de dahildir. Bu tür davranışta bulunanlar uyarı alacak yada uzaklaştıralacaklardır.


6- Forum içinde ceza alırsanız, yeni bir nick ile foruma giriş yapmayınız. Aksi takdirde asıl sahip olduğunuz üyeliğinizin ceza süresini 1 hafta daha uzatmak zorunda kalırız. Bir sorununuz var ise forumdestek@donanimhaber.com adresine mail atarak danışabilirsiniz.


7- Sadece 1 gülücük içeren mesajlar atmayınız. Bu tür mesajlar silinecektir.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.