Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
136
Tıklama
0
Öne Çıkarma
RFID Çipi ile insan kontrolü. Ülkemizde yeni çıkacak kimlik kartları..

4 4Sfenks Konu Sahibi
5 yıl (846 mesaj)
RFID CHİPLERİ ; Uzun zaman önce Amerikada özel bir şirket tarafınan üretilmeye başlanmış ve şu anda deneme aşamasında olan çipler. Bu chipler insan ELİNİN deri altına yerleştiriliyor . Hakkınızdaki tüm bilgiler bu çipler içinde , banka hesaplarıız dahil. Gelecekte nakit olayının artık kullanımayacağı nın da bir habercisi. Şöyle ki; Bütün alışverişinizi bu çipler sayesinde yapacaksanız. Çipler ELİNİZİN deri altına yerleştirilecek . Kredi kartı post ları gibi bir okuyucuya elinizi okutarak para alışverişlerinizi yapacaksınız. Bu çipler belirli masonik merkezlerce kontrol edilecek..Şeytaani Yeni Dünya Düzenine aykırı bir hareketinizde çipiniz uydudan kapatılabilecek ve hiç bir şekilde hesabınıza ulaşamayacaksınız ve artık nakit denen bir durum olmadığından da siz kocaman bir hiç olarak orta yerde sap gibi kalacaksınız. RFID chip programının yaratıcıları ve üreticisi Siyonist aile Rockefeller lar. Yani bu çip dünya genelinde uygulanmaya başlandığında hepimiz Rotschild ve Rockefeller ailesinin bunların yandaşları olan 12 siyonist ailenin malı ve kölesi olacağız. Tıpkı kulaklarından fişlenen sığırlar gibi !Yaptığınız her hareket bu çipler sayesinde gözlenebilecek..Dünya hakimiyeti Amerikadan Büyük İsrail Krallığına geçişinde dolar çökerek beraberinde tüm dünya ulus devletlerin para birimlerinide beraberinde götürecek ve artık elektronik paraya geçiş olacak Kudüsten uydular vasıtası ile kontrol edilcecek Rfıd Çipleri.


Konuyla ilgili şu belgeseli mutalaka izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=BRkyY23mgVc

sadece çiplerle ilgili kısmı için de. 1:44'ü izleyin.

Türkiye'de yeni kimlik kartları denendi ve yakında bizlere de bu kartlar dağıtılacak. Bu kartlar bu işin ön kısmı ve eminim ki devamı gelecek.

bu kimlik kartlarının resmi bakanlık sitesi:https://ekimlikrandevu.nvi.gov.tr/

kimlik çıkarmak için bizde alınacak veriler: Kimlik kartlarında parmak izi, parmak damar izi ve el ayası damar izi verileri alınır.
4 4Sfenks Konu Sahibi
5 yıl (846 mesaj)

T The@Thing
5 yıl (3133 mesaj)
Bize yetişmez ben öldükten sonra np


Bu mesaja 1 cevap geldi.

4 4Sfenks Konu Sahibi
5 yıl (846 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Bize yetişmez ben öldükten sonra np

yetişecek gibi geliyor bana.
D dawras
5 yıl (1689 mesaj)
Lan akbilde rfid bizi kontrol etmesinler
W Wasurenai
5 yıl (2648 mesaj)
Adamlar kontrol ediyor zaten heryer comar niye maliyeti arttirsinlar ki< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D Draqonn
5 yıl (4484 mesaj)
Ne yapsalar boş,göklerden gelen bir kararrrrrrrrrrrrrr vardır.
B BaklagilgillerdenMercimek
5 yıl (519 mesaj)
Ve sen bunlari nerden ogrendin?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F fernando melo
5 yıl (121 mesaj)
Helal kanka ifşa ettin sırlarını seni devletin başına geçirsek dünyayı fethederiz heralde< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


J Jeg Elsker Norge
5 yıl (1188 mesaj)
Hocam bu mantığa göre ilk sizin çipinizi kapatacaklar< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.