Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
23
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir (2. sayfa)

J Jeopol
9 ay (7996 mesaj)
https://mobile.twitter.com/yenisafak/status/1132882307130507265?lang=en

Seçim yatırımı olduğu bariz. Hele de 7 yıl demeleri herşeyi açıklıyor

Ayrıca rezerv çalışmaları için 1 sondaj kuyusu yetmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M Man Of Earth
9 ay (2646 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Rhodium

Aklıma Şener şenin namussuz filmi geldi. Filmde bir memur banka parasını taşımaktadır. Yolda soyulur. Ancak kimse memura inanmaz. Herkes parayı onun çaldığını ve sakladığını düşünür. Ve çevresinde ki herkes memura kıyak geçer ve onunla ortak olamaya çalışır.

Diyelimki doğal gaz yok oysa haberde dikkatimi çeken işletme süresinin 10 yılda başlayacak olması. Bu şekilde petrol doğalgaz altın gibi madenler bulduğumuzu söylediğimizde, dünya piyasası bunu hemen satın alır. Nasıl olsa ülkede para olacak mantığı ile her türlü kredi ve yatırımı kendine çeker. Bence böyle arada haberler yapsak çok akıllıca olurdu.

Gerçekten doğal gaz varsa, başka yerlerde de vardır. Seneler içinde hepsi yavaş yavaş ortaya çıkar. Doğal Gaz varsa petrol de vardır. Umarım Akdeniz de de buluruz. Üretimimiz halkın refahına yetmiyor, en azından kaynaklarla bunu sağlardık. Zaten yunan fransız bize böyle düşmansa bunun altında bu olmalı.
Hocam demezler mi ? ''Bir akıllı sensin'' diye. O iş öyle olmaz yatırım yapacak devasa fonlar emin ol kesin kanıta ulaşmadan hükümet sözüyle milyarlar sokmaz.
C CheckVizoR
9 ay (1363 mesaj)
Bu haberin devamında çıkarması 7 ila 10 yıl arası sürecek diyor.
Yani işin özeti hedef 2053 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P PyroSemi
9 ay (359 mesaj)
Erdoğangiller iyi yer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.