Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
616
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Retri Paladin DPS

R Ruathym Konu Sahibi
10 yıl (198 mesaj)
selam arkadaslar, aranizda end game retri paladin oynayan varsa birkac sorum olacak, masteryden sonra haste kasanlar var acaba critten daha mi cok ise yariyor. Bir de Gurthalak mi iyi yoksa hc experimental specimen slicer mi?, seal of truth fixinden sonra gurthalak sanirim pek ise yaramiyor deneyen var mi acaba bu iki silah arasinda ki farki?
D D3monHunter
10 yıl (1107 mesaj)
hc experimental specimen slicer nerften sonra retri paladin icin en iyi silah oldu öncesinde lfr gurthalakla karsilastiriyorlardı hasteyi dot tick icin kasanlar var ama en iyisi simcraft kullanmak en iyi dpsi hangi reforge ve itemlarla aldığına bakarsın.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Lentus
10 yıl (925 mesaj)
Ben geniş bir inceleme yaptım. Haste kasanlarda var critte var ancak Dps farkı hissedilicek kadar yok en azından benim denemelerimde.. Ben critten yanayım. Crit biraz daha burst , haste biraz daha uzun vadeli.. Hc Experimental daha iyi.. Tabi Hc Gurthalak bulursan kaçırma


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A arda_yaman
10 yıl (372 mesaj)
clcRet addon kullanDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.