Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
241
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Restoran Cafe Adisyon Programı
C
3 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar program açıklaması ve ekran görüntüleri aşağıdadır. Daha detaylı bilgi için benimle 0 545 426 00 86 nolu telefondan veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Paket Servis
< Resime gitmek için tıklayın >

Garson Mobil Uygulama Sipariş
< Resime gitmek için tıklayın >

Tahsilat Ekranı
< Resime gitmek için tıklayın >

Web Arayüzü
< Resime gitmek için tıklayın >

Masa Satış
< Resime gitmek için tıklayın >

Giriş Ekranı
< Resime gitmek için tıklayın >


otomasyon programımızı kullanan müşterilerimiz ciro takibini, açık masaları, ödeme türlerini, en çok ve en az satılan ürünlerini, iptal ve ikram edilen ürünlerini 7/24 istedikleri cihazdan görebilecekler.

Mobil yönetim programı ile çalışan programımız sayesinde cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan anlık olarak ürün fiyatı değişikliği, personel tanımlaması, stok tanımlaması gibi işlemleri yapabilir ve raporlarınızı alabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemlerine tam uyumlu garson programımız ile isterseniz çalışanlarınıza vereceğiniz tabletlere ya da telefonlara garson programımızı yükleyerek daha kurumsal bir imaja sahip olabilir hem de karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.

Paket servis departmanına ekleyeceğimiz Caller-ID modülü ile müşterilerinizin telefon numarasını bir kere kayıt ederek daha sonraki siparişlerinde adres alma gibi sıkıcı işlemler ile uğraşmadan müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Demo talebi ve diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.C
3 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Kampanya!

1 Ana Kasa + 2 Garson + Kasa Cepte Mobil ile birlikte 2350 TL

Kurulum ve destek hizmetimiz mevcut hemde gece geç saatlere kadar.

Cep telefonundan, pcden vs fiyat, personel, ürün her türlü ekleme düzenleme silme işlemi yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: 05454260086< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

M
2 ay
Er

Adisyo kullanıyoruz yıllardır. Bulut tabanlı olup sürekli bir gelişim içinde program. Destek hizmeti çok kaliteli her ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca birilerine ulaşarak yardım alabiliyorsunuz. Bir yatırım maliyeti de yok 15 gün hiç para ödemeden ücretsiz deneyip sonra aylık 149₺ ye kullanıyorsunuz. Tavsiye ederim. https://adisyo.com/index.htmlDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.