Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 5 misafir, 3 mobil kullanıcı
93
Cevap
0
Tıklama
68
Öne Çıkarma
Cevap: Resident Evil 8: Village Türkçe Yama [ÇIKTI] | Sixth Sense Çeviri (5. sayfa)

T TackleBarry
4 gün (553 mesaj)
Elinize sağlık!
N nuwanda87
4 gün (3542 mesaj)
Elinize, emeğinize sağlık..
H HaciTTOR
3 gün (1096 mesaj)
Buralara çok uğrayan biri değilim.Arkadaşım sağolsun çok meraklı bu başlığa.Oyunu ingilizce olarak oynuyordum. Herhangi bir dil sorunum yok ama altyazı ile işli dışlı bir arkadaşım yamayı gönderdi oynarken çeviri nasıl değerlendir dedi. Naçizane görüşüm; oyunun ortalarındayım.Çeviriler gayet başarılı. Kesinlikle translate yaması değil ve gayet akıcı bir dil kullanılmış. Bazı kelimelerin eş anlam tercihlerinde tempoyu(oyunun heyecanlı sahneleri) biraz düşerecek kelimeler tercih edilmiş olsa da bu bir kusur değil çevirmenin tercihi. Oynadığım yere kadar altyazıda bir sıkıntı görmedim.Yolunuz açık olsun beyler, elinize sağlık.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zimberdyal
3 gün (555 mesaj)
Teşekkür ediyoruz
T tunagurmeric
3 gün (3 mesaj)
Şu yamayı indirebilen var mı ya her linke girdiğimde vpn kapat diyip duruyor açık olmamasına rağmen.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W womba
3 gün (112 mesaj)
Özelden yamayı gönderdim.
Bu mesajda bahsedilenler: @tunagurmeric

W womba
3 gün (112 mesaj)
Desteğiniz için size ve diğer herkese çok teşekkürler. Keyifli oyunlar dileriz.
Bu mesajda bahsedilenler: @HaciTTOR

R reasoncs Konu Sahibi
3 gün (205 mesaj)
Yama, sizlerden gelen birkaç geri bildirim üzerine güncellendi. Birkaç ufak hatanın giderildiği yamayı sitemizden indirebilirsiniz.

https://sixthsenseceviri.com/resident-evil-8-village-turkce-yama/
Y YuzyuzeykenKonusanlar
3 gün (72 mesaj)
Arkadaşlar kurulumu yaptıktan sonra Avast gibi, Great discover gibi saçma sapan proğramlar yüklendi arkadaşta. Avast yüklemesini istenmediği halde. Kurulumun, setup dosyasının virüslü olma ihtimali var mı ?
_____________________________

Eski kullanıcı adı: DenizBaris1992

Bu mesaja 1 cevap geldi.

W womba
3 gün (112 mesaj)
Yanlış şeyi indirmişsiniz, önceki mesajlarda bahsettik. Reklamlara tıklamayın, reklamları geçmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

Linki geç tuşuna tıklayın.
Açılan sekmeyi kapatın. Yeniden aynı tuşa tıklayın.
Bildirim izni isterse engelleyin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @YuzyuzeykenKonusanlar

A aslangrtk
3 gün (26 mesaj)
Teşekkür ederim.Diğer çalışmalarınız için kolay gelsin.
O obasar84
3 gün (531 mesaj)
24 Ocak 2017 de çıkışını yapan Resident Evil 7 oyununun DLC'siz normal sürümünü 22 Mart 2018 tarihinde Steam'den %28 indirim ile 66,75 Türk Lirasına satın almıştım. Oyunun indirimsiz normal fiyatı ise o gün 89 Türk Lirasıydı. Dolar kuru ise o zamanlar 3,94 Türk Lirası seviyesindeydi. Oyunun şuan normal sürümü Steam'de yine 89 Türk Lirasına satılıyor. Aradan geçen 4 yıla rağmen oyunun fiyatı çıkış yaptığı sene ile aynı.

Şimdi tarihler 12 Mayıs 2021'i ve Dolar kuru da 8,43'ü gösterirken Steam'de satılan yeni Resident Evil 8 oyununun normal sürümü tam 279 Türk Lirası değerinde. Mart 2018'de %28 indirim ile 66 liraya aldığım oyunu şuan yine aynı fiyatla alabilmem için oyunun tam %76 oranında indirime girmesi gerekiyor. Bu durumun yakın gelecekte olması imkansız gibi bir şey belki de hiç olmayacak. Oyunu orijinal satın alabilmek için uzun bir süre beklemek ve indirimleri kovalamak gerekecek. RE7'de olduğu gibi oyun 100 liranın altında çıkış yapsaydı eğer şimdi çoktan oyunu satın alıp oynamıştım bile. Önümüzdeki günlerde oyun korsana düşer ise çıktığı gün indirir, kurar ve oynarım.

Son olarak şunu söylemek isterim ki; 2018 yılında hayatımıza giren o gudubet ve garabet başkanlık sistemi ile birlikte ülke ekonomisini bu duruma getirenleri o hiç ağızlarından düşürmedikleri Yüce Allah'a havale eder ve yaptıklarının hesabının da kendilerinden bir bir çıkmasını bu mübarek Ramazan akşamın da Yüce Allah'tan niyaz ederim. Amin...
C CrrystaL
dün (377 mesaj)
Dün oyunu bir siteden 25 tl gibi bir rakama aldım steam hesabı şeklinde ve 3 saat kadar oynadım türkçe yama 10 numara olmuş gayet anlaşılır bazı silah açıklamalarında ingilizce yerler var önemsenmeyecek detaylar olsun emeğiniz için ekibinize teşekkürler.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W womba
dün (112 mesaj)
Evet, DLC metinlerini oyuna aktaramadığımız için bazı ek silahların açıklamaları İngilizce. Rica ederiz, keyifli oyunlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @CrrystaL
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.