Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
238
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Renault'nun Elektrikli Araç Çekiş Aküsü Onarım Merkezi Bursa'da faaliyete başladı
B
2 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Renault'nun Elektrikli Araç Çekiş Aküsü Onarım Merkezi Bursa'da faaliyete başladıOtomotivde küresel konjonktüre paralel olarak Türkiye’de de elektrikli araçlara yönelik talep artarken, Renault’nun tüm dünya üzerindeki 25’inci Çekiş Aküsü Onarım Merkezi Bursa’da hizmet vermeye başladı. Çekiş aküsünü daha bilindik adıyla elektrik motoruna güç veren batarya olarak tanımlayabiliriz.Teşhis ve onarım işlemlerine başlayan merkez sayesinde daha önce yalnızca yurt dışında yapılabilen işlemler artık doğrudan ülkemizde gerçekleştirilebilecek. Böylece maliyet ve zaman açısından ciddi bir verimlilik sağlanıp, satış sonrası hizmetlerde akü kaynaklı bekleme süreleri ortadan kaldırılmış olacak.Ayrıca Bkz.TOGG'un hangi ÖTV diliminde yer alacağı açıklandıBursa Çekiş Aküsü Onarım Merkezi ilk etapta markanın Zoe ve Twizy gibi tamamen elektrikli araçları yanı sıra Clio Hibrit modelinin de çekiş aküleri için hizmet verecek. Merkez, zaman içerisinde yeni tanıtılacak hibrit ve elektrikli araçların teşhis ve onarımlarını da yapabilecek şekilde tasarlandı. Önümüzdeki dönemde Ankara, İstanbul ve İzmir’de de birer Çekiş Aküsü Onarım Merkezi hayata geçirilmesi hedefleniyor.Renault'nun Elektrikli Araç Çekiş Aküsü Onarım Merkezi Bursa'da faaliyete başladıMAİS A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi:“Türkiye’de elektrikli araçlara olan ilgi ve alternatif mobilite tercihleri global gelişmelere bağlı olarak artış trendinde. Etkin bir teşvik sistemi ve erişilebilir fiyatlarla, elektrikli araç sahipliğinin yakın dönemde katlanarak artacağını öngörüyoruz. MAİS A.Ş. olarak, Renault Grubu’nun elektrikli otomobil teknolojisi konusundaki öncü rolünü uzun yıllardır Zoe ve Twizy modellerimizle Türkiye’ye yansıtıyoruz. Ülkemizde elektrikli otomobil pazarının lideri Zoe, bu alanda referans bir model. Ülkemizde elektrikli araçlar konusundaki farkındalığı ve deneyimi artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bursa’da altyapı odaklı hayata geçirdiğimiz Çekiş Aküsü Onarım Merkezi sayesinde elektrikli otomobil sahiplerine zaman ve maliyet avantajı sunarak satış sonrası destek deneyimini en üst noktaya taşıyacağız. Önümüzdeki dönemde bu alandaki mevcut ürün gamımıza ek olarak tüketicilerin bir otomobilden beklediği her şeyi sunan Renault Megane E-TECH %100 Elektrikli ve Dacia Spring modellerimizi de ülkemize getirerek dönüşen tüketici tercihlerine cevap veren öncü konumumuzu sürdüreceğiz” Haberi Portalda Gör

Başlığı 3 kere okudum. Yine anlamadım boşver dedim.
Yoruma Git
labtek38 - 2 ay +6
Halbuki, zoe çekiş aküsü diye arayınca batarya resmi geliyor, millet de acayip bir şey sanacak, bunlar hep copy-paste basın bültenini haber diye yazmaktan.
Yoruma Git
shaq t - 2 ay +4
L
2 ay
Binbaşı

Başlığı 3 kere okudum. Yine anlamadım boşver dedim.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

B
2 ay
Yarbay

40 yıllık batarya çekiş aküsü mü oldu şimdi. yeğenin akülü arabasına da bakacaklarsa götürelim. teslaya 21 bin dolar istemişler avrupada biz de kim bilir neler isterler.


https://www.youtube.com/watch?v=x5HrJLVIzloV
2 ay
Yarbay

Çekiş aküsü??? Yazarın canı sıkılmış sanırım.
S
2 ay
Yüzbaşı

Halbuki, zoe çekiş aküsü diye arayınca batarya resmi geliyor, millet de acayip bir şey sanacak, bunlar hep copy-paste basın bültenini haber diye yazmaktan.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.