Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Realme Band 2, yepyeni bir tasarım ile geliyor

A Aoveus Konu Sahibi
2 hafta (533 mesaj)Shenzhen merkezli bir akıllı telefon üreticisi Realme, 2018 yılında akıllı saat sektörüne de girmiş Realme Band saatini duyurup dünya çapında 25’ten fazla pazarda satışa sunmuştu.Daha büyük ekran ve yeni tasarımRealme’den gelen yeni bilgilere göre şirket saatin ikinci versiyonunu tasarlıyor ve yepyeni bir tasarım ile kullanıcılara sunacak. Saatin ekran boyutunu önceki modele göre arttıran Realme, yeni modelinde 1.4 inç boyutunda ekran sunuyor ve bir tuş eklemesi yapıyor. Metal ile çevrelenmiş gibi görünen gövdenin kayışları, saatin üst ve alt kısımları ile uyumlu bir geçiş sağlıyor.

Saatin alt tarafına baktığımızda yeni sensör eklemeleri yapıldığını ve kan oksijen seviyesi ölçümünün de eklendiğini görüyoruz. Cihazın alt tarafında herhangi bir soket bulunmaması, manyetik şarj desteğine sahip olup olmadığı konusunda net bir bilgi vermiyor. Realme Band 2, 45,9 x 24,6 x 12,1 milimetre boyutlara sahip ve Bluetooth 5.1 desteğiyle beraber bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek.Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Watch 4, Watch 3'e oranla 2 kat depolama alanı sunacak
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/07/17/first-look-at-realme-band-2-shows-a-totally-revamped-design/

 Haberi Portalda Gör

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.