Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
81
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Radial Engineering JPC
Şehir : #İstanbul

G Guest-4F9F22BC5 Konu Sahibi
6 yıl (62 mesaj)
1
1 Radial Engineering JPC
Ürün sağlam ve sorunsuzdur. Elden satış veya takas yoktur. Garantisi yoktur. Piyasa mağaza fiyatı 915 Lira'dır.

ÜCRETSİZ KARGO

Radial Engineering JPC

Radial JPC, özellikle bilgisayar ses kartları ile kullanım ve diğer elektronik ürünlerin profesyonel ses sistemlerine bağlanabilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış bir stereo DI Box'tır. Transformatör yalıtımlı girişlerin avantajlarını aktif sürücü devresiyle birleştirmek gibi kendine has bir özelliğe sahiptir. Transformatörle bağlı girişler, kaynağı hedeften yalıtarak iki elektrikli aletin birbirine bağlanmasından doğan topraklamaya bağlı gürültü ve cızırtıları yok etmektedir.

Tüm empedans dönüşümlerini ve dengelemeyi aktif devre yaptığı için atanmış 1:1 transformatör kullanabilmeye imkan verir. 1/4", 1/8" ve RCA giriş seçenekleri ve thru-put bağlantıları ile her tür ekipman ile yapılacak ara yüz bağlantısını anlık bir işlem haline dönüştüren JPC, -10dB anahtarı, 2 adet 48V phantom güç durum gösterge LED'i ve bir çift XLR çıkış bağlantısı gibi donanımlara da sahiptir. Tüm bunlara ek olarak diğer tüm Radial DI Box ürünleri gibi özel, sağlam tasarımı ve altındaki kaymaz pad sayesinde elektrik yalıtımı sağlayarak her koşulda ve her ortamda tam performansla çalışabilmektedir.


JPC’yi bilgisayar ile kullanmak

Bilgisayarlar PA sistemlerindeki gürültünün temel kaynaklarındandır. JPC içerisindeki aktif sürücülü devre sayesinde gürültüyü azaltır.


JPC’yi DJ kurulumu ile kullanmak

JPC CD ce dijital ses dosyalarını kullanmak için donanımlıdır. Kurulumunuz ce PA sistemi arasında JPC kullanarak gürültüyü azaltırsınız.


JPC’yi iPod ile kullanmak

JPC’nin 3,5mm TRS jack girişi iPod gibi taşınabilir çalarların bağlanmasını kolaylaştırır. Bu PA’ya gönderilmek istenen dengesiz sesi dengeli mikrofon çıkışından gönderilmesine yarar.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.