Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
325
Cevap
7891
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ) (17. sayfa)

E extra34
3 hafta (1141 mesaj)
Bu puzzle işi bana göre değilmiş. Elimde Art 5li tepsi var. Sıfır hiç kullanılmadı. Düşünen varsa 50 lira.
M mrF_T
geçen hafta (165 mesaj)

J Jizzy Quuatily
7 gün (217 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

@taffytaffy Amazon konusunda paylaşmış, belki orayı takip etmeyen varsa buraya da yapıştırayım dedim.

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/1000-parca-puzzle/aktuel.aspx?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber


1000 parça Clementoni 24,90TL

3 farklı çeşit var. Ben geçmiş dönemlerde bu 3’ünü de almıştım.
Bunlar BİM için özel olarak üretiliyor Clementoni tarafından, puzzlelar normal boyutunda ama kutuları alıştığımız Clementoni 1000 parça kutusunun 1/3 büyüklüğünde. Doğal olarak da parçanın nereye ait olduğunu görmek için kutuya baktığınızda alıştığınızdan daha küçük bir fotoğraf oluyor. Keşke içine büyük halini katlayıp koysalarmış kargodan dolayı küçülttüler madem.

Benim ilk yaptığımda içinde ezilmiş çok parça çıkmıştı ama düzeltip yapıştırdıktan sonra çok belli olmuyor. Şimdi 2.yi yapıyorum.
2 tane aldım fakat 2 büyük sorun var. Birincisi dediğiniz gibi boyut olarak sorunlu, ikincisi de renkler birbirini kesinlikle tutmuyor. Amazondaki ravensburgerden sonra hiç yapasım gelmiyor bunu ya.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sirphoenixx
6 gün (485 mesaj)
Ravensburger ile hiçbir şey karşılaştırılamaz:):)


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Jizzy Quuatily

O outofnick
6 gün (964 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Ravensburger ile hiçbir şey karşılaştırılamaz:):)
Yaptığım yıllar arasında markalarda kalitede değişiklik olmuş olabilir ama Educa Ravens ile aynı kalite sayılmaz mı hocam? 3000 parça bir puzzle almayı düşünüyorum, Educa'da var yalnızca.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sirphoenixx
6 gün (485 mesaj)
Educa da çok kaliteli ama Ravensburger’de hiçbir parça birbirine uymaz. Educa’da bırak ortadaki parçaların birbirine uyması, kenar parçalarda bile birbirinin yerine geçip komple 5-6 parçayı atlayabiliyorsun. Ravensburger’de eksik parça desteği yok yalnız çünkü belirli üretimden sonra bıçakları değiştirdikleri için diyelim 100 kutuda c12 parçası aynı olsa da ikinci 100 kutuluk partide c12 parçasının şekli değişik.

Bende 3000 parçalık Ravensburger var bir tane. Diğer taraftan da bende Educa Ravensburger ve Clementoni, hepsinden var daha yapmadıklarım. Sadece aralarında hangisini tercih edersin dersen Ravensburger diyorum.< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mesajda bahsedilenler: @outofnick
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.