Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda İkinci Gün Karşılaşmaları Oynandı!

H hamitcansayilgan Konu Sahibi
5 ay (1623 mesaj)

 
     ESL Gaming tarafından çevrimiçi olarak düzenlenen 2 milyon dolar ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası, PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda ikinci gün karşılaşmaları oynandı.
 
      24 profesyonel takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın 1. hafta 2. gününde en çok skor alan 5 oyuncu; Potato (12), Joker (11), Ryzen (11), Zuxxy (11) ve Luxxy (11) oldu.
 
 
 
     Endonezya Bigetron Red Aliens takımından 3 oyuncu; Ryzen, Zuxxy ve Luxxy en çok skor alan 5 oyuncu listesinde yer aldı. Gerçekleşen 4 karşılaşma ardından Bigetron Red Aliens, 49 öldürme skoruyla 1. sıraya 110 puanla yerleşti. 2. sırada 103 puanla Loops Esports ve 3. sırada 90 puanla temsilcimiz Futbolist yer aldı. Temsilcimiz Klas Digital Athletics ise sıralama kaybetti ve 15. sırada yer aldı.
 
     PMGC, 24 Kasım’dan 20 Aralık’a kadar sürecek olan PMGC Ligi’ne bölünecek. Ardından ise 2021’in başlarında düzenlenecek olan PMGC Finalleri’yle son bulacak. PMGC Ligi her hafta beş gün boyunca yayınlanacak. Bu beş günün ikisinde, 24 takım karşı karşıya gelecek, kalan üç günde düzenlenecek karşılaşmalarda ise sıralamaya giren ilk 16 takım, şampiyona puanları kazanmak için çarpışacak. Oynanacak dört hafta sonunun ardından, en çok şampiyona puanına sahip olan 16 takım, finallere katılma hakkı kazanacak.
 
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.