Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PUBG hileli

A arpaslan Konu Sahibi
2 ay (1 mesaj)
Hey!!! millet pubg mobile'yi kırmayı başarmışlar oyun artık silah ve UC hileli UC'leriniz olmasa bile istediğiniz şeyi satın alabilyorsunuz adamlar resmen oyundaki UC egemenliğini kaldırmış gerçi bu pubg üreticilerinin hiç hoşuna gitmemiş ama olsun biz oyuncuların hoşuna gitti oyundaki kıyafetlere gelirsek kendi adamınızı istediğiniz gibi giğdire bilirsiniz be söyliim pubg çok yakında milyon dolarlar harcayıp bunu kaldırır bence geç olmadan indirin
indirme linki pubg mobile :
En iyiside bu ya oyunu kırmayı başaran adam "eylenme hakımızı gasp edemezsiniz " diye resmen rest çekti hadi daha internetten kaldırılmadan indirin bence.
https://www.dosya.tc/server35/ogwz3r/pubg_hileli.apk.html
E EagleOfAbhazya
geçen ay (94 mesaj)
İlgili linki Virus Total aracı ile tarattım hocam. Herhangi bir sorun çıkmadı fakat maalesef bana çok güvenilir bir kaynak olarak gelmedi. Bu tarz dosyaları direkt web sitesinden indirmek daha mantıklı. Konuyu araştırdım ve bu web sitesi bana çok güven verdi ve dosyayı indirdim. Herhangi bir sorunla da karşılaşmadım.
İlgili Link:
https://hileapk.net/pubg-mobile-15-hile-apk-indirDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.