Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Psn hesap Dolandırıcılığı @erdem-solmaz

S speedy34 Konu Sahibi
3 ay (790 mesaj)
Erdem Solmaz isimli üyeden 80 tl ye FİFA 21 ve oğlum için 50 tl'ye Human Fall Flat ye oyununu aldım . hesaplar 2 gün sonra şifreler değiştirilerek girişi engellendi . para iadesi istedim türlü bahaneler ile zaman kazanmaya çalıştı. telefondan engellenmiş durumdayım
@erdem-solmaz

130 tl nin üstüne yattı . haram olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy34 -- 1 Şubat 2021; 19:29:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @erdem-solmaz

S speedy34 Konu Sahibi
3 ay (790 mesaj)

E Efdiar
3 ay (170 mesaj)
çok geçmiş olsun hocam. psn kardeşlikte çok alışverişim oldu. karşıma çıkmaması için uyarınız sayesinde kendisini blokluyorum yine de 1 yıllık hiç referansı olmayan bir kullanıcıyla iyi cesaret edip alışveriş yapmışsınız.
H hiickimse
2 ay (2899 mesaj)
0 referans. yeni üyelik. sizin gibi üye böyle tiplere nasıl güveniyor yazık paranıza emeğinize. Bir şey piyasasından biraz uygunsa şüphe etmek lazım. Hele de satıcısı böyle bir profile sahipse zaten hemen kaçmak lazım.
S speedy34 Konu Sahibi
2 ay (790 mesaj)
insanın boş anına gelmek ... ya da okadar işin arasında takip edemeden para yollamak gibi olduğunu düşünürsen . iş işten geçiyor
X xooa
2 ay (177 mesaj)
Geçmiş olsun hocam.

Bu tür dolandırıcıların telefon numarasını forumda paylaşsak nasıl olur? Yeni üyelik açıp başkalarını da aynı telefon ile dolandıramamış olurlar. Bu konuda forumda bir yasak var mı?
S speedy34 Konu Sahibi
2 ay (790 mesaj)
tekrar satış yapıyor 12 saat önce yine fifa21 satmaya başlamış dikkatli olunDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.