Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
PS4 Slim 500 GB + 2 DS3 V2 - çok az kullanıldı

O Okisht Konu Sahibi
3 yıl (6752 mesaj)

Satıldı: Forum dışında
1
1 PS4 Slim 500 GB + 2 DS3 V2 - çok az kullanıldı
Arkadaşlar selam,

23 nisan 2018'de İstanbul Bilişimden aldığım PS4 Slim 500 gb konsolumu satıyorum. Konsol ithalatçı garantili olup avrupa ürünüdür. Garantisi 1 yıldı yanlış hatırlamıyorsam dolayısıyla 20 gün gibi bir süre sonra bitecek.

Cihaz alındığından beri toplam 10-15 kez açılıp kullanılmıştır.
Cihazla birlikte 2 adet Dualshock 3 V2 verilecektir. Kolların ikisi de cok az kullanıldı hiç bir dezenformasyonu yok.
Geçen haziranda 1 yıllık PSN Plus üyeliği almıştım. Alıcıya üyeliğimi de vermeyi düşünüyorum dolayısıyla haziran ayına kadar geçerli PSN Plus üyeliği de olacak. Her haziran yıllık üyelikte kampanya oluyor o tarihte uygun şekilde yenileyebilirsiniz.

PSN'in verdiği ücretsiz oyunlar dışında pek oyun yok hesapta. Fifa 18 var zaten genelde o oynandı, yine PSN üyeliğini vereceğim için fifa 18'e de sahip olacaksınız.

Kutudan çıkan sony mikrofonlu kulaklık ve kullanım kılavuzları da mevcuttur. HDMI kablosu ve kontrolcünün sarj kablosu orjinaldir.< Resime gitmek için tıklayın >

Fiyat 1500 tldir, istanbul içi elden teslim edilecektir. Az da olsa pazarlık payı var.


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1425 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Küçükçekmece Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık


H Hello World
3 yıl (15 mesaj)
fiyat takip indirim olursa pm lütfen.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.