Bu konudaki kullanıcılar: 20 kayıtlı üye, 44 misafir, 21 mobil kullanıcı
159191
Cevap
5295993
Tıklama
455
Öne Çıkarma
Cevap: PS4 - PS5 | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (Satılık İlanlar) (7960. sayfa)
İlan Türü : #Satılık
Hesap Türü : #Primary
Hesap Bölgesi : #USA

N nopnog
3 sa. önce (966 mesaj)
SATILIK

Oyun adı: Dying Light II: Stay Human
Pri-Sec : PS4 Pri hak
Alındığı ülke: TR
Diğer Haklar: PS5 Pri bende, PS5 sec scarface58
Fiyat: 164 TL
İletişim: PM sonrasında Whatsapp

Hesap toplamda 3 kişi tarafından kullanıldığı için alan kişi Whatsapp grubuna eklenecek. Hesabın mail şifre, doğum tarihi vs. tüm bilgileri mevcuttur.SATILIK

Oyun adı: Conarium
Pri-Sec : PS5 Pri hak
Alındığı ülke: TR
Diğer Haklar: ylönen ve YavuzKpt
Fiyat: 30 TL
İletişim: PM sonrasında Whatsapp

Oyun Türkçe altyazılı. Hesap toplamda 3 kişi tarafından kullanıldığı için alan kişi Whatsapp grubuna eklenecek. Hesabın mail şifre, doğum tarihi vs. tüm bilgileri mevcuttur.
P Paramedic20
3 sa. önce (177 mesaj)
Green Hell Türkçe
Ps5 Pri
Tüm bilgiler mevcut wp grubu var
50 TL< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mustikoc
3 sa. önce (19 mesaj)
SATILIK #1
8 Ağustos 2022'ye kadar geçerli (10.5 aylık) PS Now Hesabı. (En son The Last of Us 2 oyunu eklendi sisteme. Tüm oyun listesine bakabilirsiniz bu linkten)
Ülke: US
PS4 Pri: 125 TL
PS5 Pri: Bende
PSx Sec: Forumda
İletişim: PM, Whatsapp

SATILIK #2
Beat Saber
Ülke: TR
PS4 Pri: 100 TL
PS5 Pri: Forumda
PSx Sec: Bende
İletişim: PM, Whatsapp
M Misaros
2 sa. önce (415 mesaj)
SATILIK

Oyun Adı: Ghost of Tsushima Director's Cut (TR Altyazılı)
Hak: PS4 Pri
Ülke: Hindistan
Fiyat: 140TL
Diğer Haklar: Diğer haklar forumda.
İletişim: PM & WhatsApp
Ödeme: En Para< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


C cocobongo555
2 sa. önce (1075 mesaj)
SATILIK

Oyun Adı: Borderlands 3
Psn:TR
Pri-Sec: SEC
FİYAT:20TL
İletişim: PM-Whatsapp
Ödeme: işbankası
Diğer Haklar:Pri haklar bende
Takas:Judgment,Uncharted Lost Legacy Türkçe Dublaj ve Devil May Cry 5
(özellikle Vergil dlcli olanlar ilk tercihim, ama yoksa düz sürüm de olur tr psn olmak şartıyla)
 Çift Pri veya PS4 PRİ Haklarıyla takas olur. 
G GMIM
2 sa. önce (1179 mesaj)
oh be rahatladım, 1 ay önce mafia remake hesabı aldım satmak için hesabı kontrol ettiğimde şifresinin değiştirildiğini gördüm. Ben aldığımda grupta yoktu sonradan satın almıştı kendisi. Whatsapptan kendisine bizzat yazdım tabi doğal olarak ben yaptım demedi satın aldığı ve sattığı kişilerin nicklerini söyledi. Ps3 zamanından beri forumdan hesap alışverişi yapıyordum sonra ps4 zirve yaptığı zamanlarda tek hak almayı bıraktım, whatsapp grupları kurulmaya başlayınca tekrar 1-2 oyun alıyım dedim daha bismillah hesap patladı nasıl bir iş bu anlamadım. İyi ki oyunu hemen bitirmişim tek hak aldığım zaman bir an önce oyunu bitiriyorum başka işi gücü bırakıp, başıma gelecekleri bildiğim için. Böyle sefiller olmaya devam edecek birini göndersen diğeri gelir ama en azından kim olduğu ortaya çıktı rahatladım. Bende telefon numarası da var isteyene veririm.

@Syborg008

edit: mesajda bahsettiğim tatlı su kurnazı @Realsatoshi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GMIM -- 22 Ekim 2021; 12:47:58 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Syborg008 , @Realsatoshi

D darkesta
1 sa. (852 mesaj)
SATILIK

Oyun Adı: Ghost of Tsushima (Standart)
Psn: TR
Pri-Sec: PS5 Pri
FİYAT: 90 TL

Whatsapp grubu vardir.
T TheAssgardian
1 sa. (441 mesaj)
Diablo 2 Resurrected
PS4 Pri - 80TL
Whatsapp grubu vardır.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


H haybroo
1 sa. (95 mesaj)
Evet arkadaşlar 2 gündür çalınan demon souls hesabımla ilgili kurtarabilir miyim diye uğraşıyorum.

Ben pri hakkı blondieee isimli arkadaştan aldım. sec hak ise Dragonejderabi nickli arkadaştaydı. 19 ekimde sec sahibi bana mesaj attı "şifreyi mi değiştirdin" diye "yok değiştirmedim sms koruması var" dedim "şifreyi ilk aldığımda değiştirdim sana attım" dedim. daha sonra smslere bir baktım ikili doğrulama devre dışı bırakılmış ve şifreler değiştirilmiş. daha sonra çözüm olarak ilk sahibini bulursam hesabı kurtarırım dedim.

Blondieee'ye kimden aldın diye sordum Realsatoshi dedi tel verdi realsatoshi'ye sordum hatırlamıyorum, alınık ilana yazmıştım oradan cep telefonu ile aramışlardı nickini bilmiyorum, cep telefonu da silinmiş dedi. Bana çift hak aldığını hesabı alır almaz priyi sattığını oyunu bitirince de seci sattığını söyledi. ertesi gün realsatoshiye tekrar yazdım "satın aldığınız kişiye para göndermişsinizdir. dekontun tarihinde kimlerle telefon görüşmesi yaptığınızı arama geçmişlerinden çıkartabilirsiniz lütfen yardımcı olun sizden başka yardım edecek yok." dedim

Bana bu dekontu attı ve telefonu bulamadığını söyledi.

< Resime gitmek için tıklayın >


Arkadaş daha önce ben alınık ilandan hesabı aldım dediğinde arkadaşın alınık ilanlarına bakmıştık 1 eylülde demon souls alınık ilanı vermiş.


< Resime gitmek için tıklayın >

Dedim ki hocam sen 1 eylülde alınık ilan açmışsın karıştırmayasın bu dekont 16 ağustosta dedim. yok önceden almıştım dedi. Açıkçası anlamadım ama sorgulamadım o an.

Daha sonra foruma yazdım bu durumu ercüment çakanın ben hariç herkesin tanıdığını öğrendim. Ama biraz incelediğimde ercüment hesap falan vermiyor parayı alıyor karşılığında hiçbir şey vermeyerek milleti dolandırıyor.

Syborg008 nickli arkadaş realsatoshiye dekont ve ilan tarihindeki tezatlığı sormuş. O da ercüment tarafından dolandırıldığımı anladım o yüzden bir daha alınık ilanı açtım demiş. Arkadaş bana bu konuşmaları anlattı senin hesabın ilk sahibi realsatoshi olabilir diye tahmin yürüttü. Bende realsatoshiye tekrar yazdım. Bu hesabın ilk sahibi siz miydiniz arkadaş böyle böyle diyor diye. Hakaret etti sizle mi uğraşacağım gece gece dedi. 3 5 mesajınız var siz ne ayaksınız dedi.(kendisinin mesaj sayısı 88 :) ) iban at paranı atayım da rahat bırakın dedi. bende para umurumda değil gerçekleri merak ettim sadece hesabın ilk sahibine ulaşmaya çalışıyorum, iyi geceler dedim.

ercüment tarafından dolandırıldığını nasıl anlarsın parayı verir oyunu alamazsın sonra dersinki çarpıldık. peki ben dekont istediğim zaman bana niye çarpıldığın dekontu atıyorsun. bir dediği bir dediğini tutmuyor. Benim tahminim realsatoshi ercümente para kaptırdı daha sonra oyunu başka birinden almak için alınık ilan açtı baktı oyunu satan yok 3 eylülde indirimdeyken oyunu alıp pri hakkını sattı daha sonra da oyunu bitirince sec hakkı sattı üzerinden zaman geçince hesabı geri aldı. bende peşine düşünce ercümente attığı paranın dekontunu attı. ama foruma yazdığı 1 eylüldeki ilanı ve 29 ağustosta yazdığı "dün ps5im geldi sekiro oynuyorum" mesajlarını unuttu. Yoksa hesabı kimden aldığını söylememek için bu kadar uğraşmazdı.

Arkadaşlar bu tezatlığa açıklama getirene kadar realsatoshi ile alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca olurda forumdan demon souls oyunu alırsanız müşteri hizmetlerinden benim çalınan hesap olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Oyun içi id yi değiştirse de MH bunu görüyor. Arayıp MH ye sorun aldığınız hesabın eski oyun içi idsi "Demonssoulss89" muymuş. Konuyu kirlettiğim için üzgünüm ama umarım birilerine faydası olur kimse bu duruma düşmez.


Bori khan okuma yazman yok okumaya üşeniyorsan cevap verme. Dekont benim değil realsatoshi isimli kişinin bu olayın üstüne gittikten sonra benzer olayı GMIM nickli arkadaşta da yaşamış. Buraya yazdık realsatoshi isimli kişiye dikkat etsinler diye. Okumadan yorum yapıyorsunuz hayret bir şey ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haybroo -- 22 Ekim 2021; 13:23:28 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B Bori Khan
27 dk. önce (10818 mesaj)
Ercüment çakan adına para yollayıp.sonrada dolandırıldım diyip sızlanıp sayfayı uzun yazılarla meşgul etme adam efsane bunu duymadıysan suçlu sensin. Yahu bırde Ercüment çakan diye eft sayfasını koyuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bori Khan -- 22 Ekim 2021; 13:16:53 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @haybroo

T theegementalist
13 dk. önce (36 mesaj)
Hocam adam iban at göndereyim demiş. Bu, bana göre (genele vurursak) suçunu kabul etmektir zaten. Alacaktın paranı yine buna benzer bir yazı ile bilgilendirecektin bizleri. Suçluysa yanına kar kalmasın. İban at göndereyim yeter ki rahat bırakın gibi, kendisinin suçu yokmuş da hayrına para veriyormuş türü sahte delikanlılıklara kanmayın artık.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M meteddl69
7 dk. önce (40 mesaj)
SATILIK

Oyun adı: Farcry 6
Pri-Sec : PSX SEC
Diğer Haklar: Forumda
Fiyat: 120 TL
İletişim: PM
Ödeme: ZiraatDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.