Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
243
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ps3 diablo3 Ros hakkında

R Rıza.BN. Konu Sahibi
6 yıl (778 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.

Benim çözemediğim bir kaç konu var. Bunun hakkında bilgisi olan varmıdır, paylaşırsanız sevinirim.

Ps3'de Reaper of Souls oynuyorum. ve Battle.net account'um var, aktif. Pc'de hiç bir oyun oynamıyorum.

1- multiplayer oynamak için region nereyi seçersem daha iyi? biz Türkler, neredeyiz çoğunlukla, nereyi tercih ediyoruz?

2-battle.net account'umu pc üzerinden playstation.com'a ve battle.net'e karşılıklı girerek link ettim. battle.net üzerinde link olarak görünüyor. Fakat playstation'da oyunun açılışından sonra multiplayer'i tıklayınca bana battle.net'e katıl sürpriz hediyeni al diyor. Ben zaten katıldım.. katılmamışım gibi görünüyor. Bunu nasıl aşarım? Battle.net'e girince de orada hala diablo 3 yeni versiyonu yükle, ücretsiz magic ring kazan ifadesi var. Nerede eksik var?

3- cehennem omuzlukları diye bir şey var, kutuda diyor ki, şifreyi yaz, ouzlukları al. Şifreyi yazmadığım yer kalmadı omuz momuz hiç bir şey gelmiyor..

Cihazla ilgili bir sorunum yok. ps3'üm aktif, kırık değil, sürekli online. İnternet bağlantımda ne kota ne de başka bir sorun yok. playstation store'a girip bir şeyler de indiriyorum, yun da satın alıyorum tamamen yasal.

Buna rağmen multiplayer oynayamıyorum ve o aramıza katıl hediyeni kap yazısını da geçemiyorum.
Bunların çözümünü bilen var mıdır?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.