K

Teğmen
08 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
11 ay
ETH için yatırım tavsiyesi
24 yada 36 ay vadeli 0,79 ile ING den kredi çekip ETH almayı düşünüyorum. Yorumunuz ne olur arkadaşlar. Kredi borcu bittiğinde kazançta olur muyum? Ne marjda bir kazançta olurum. Yada hiç macera yapmadan altın yada döviz mi alayım? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Yatırım yapmak istediğim tutar 25.000 TL.
K
5 yıl
Eski bir film için yardım
Belki 25 yıl önce izlediğim bir Türk filmi vardı. Hayal meyal hatırlıyorum . Bir çocuk fabrika gibi bir yere saklanıyordu. Peşindeki katil onu ararken çocuk rastgele telefon ediyordu sağa sola kimse inanmıyordu. Sadece randevu evi gibi bir yerde kadınlar inanıyordu. Öyle devam edip gidiyordu film. Adını hatırlayan olabilir mi?
K
5 yıl
Kandilimiz Mübarek Olsun
Arkadaşlar hepimizin kandili mübarek olsun. Allah dualarımızı kabul etsin.
K
6 yıl
TEK Mİ ÇİFT Mİ?
TEK Mİ ÇİFT Mİ?
K
7 yıl
HD Ready Plazma İçin Uydu Alıcı Seçimi
Hd Ready Samsung marka plazma televizyonum var. Çok detay bilgim yok ama bildiğim kadarı ile HD Ready 720p görüntü veriyor.

Malum HD kanal sayısı 4A ile birlikte epey arttı. Ben HD yada Full HD bir uydu alıcısı alsam HD kanalları verimli olarak izleyebilir miyim? Yoksa SD uydu alıcıyla devam edeyim hiç masrafa girmeyeyim mi?

Şimdiden teşekkür ederim.
K
7 yıl
MHL destekli tlf tavsiyesi
Bütçem 700 TL
Mhl desteği olan bir tlf almak istiyorum.
5" ve üzeri ekran olsun diğer özellikleri çok önemli değil.
Teşekkürler.
K
7 yıl
D-smart alt yapısı
Binamız yeni olduğu için TTnet henüz alt yapı sağlamadı yani bina girişinde kutu yok. Yalnız merkezi uydu sistemimiz var. D Smart ın sinema + internet paketinden faydalanabilir miyim? Soruyu bilhasssa internet için sordum. Sinema paketinden faydalanabileceğimi biliyorum.
K
7 yıl
TTnet altyapısı yok
Yeni taşındığım binadan TTnet alt yapısı yok, nakil başvurusuna gittiğimde bizim binadan ben dahil 6 kişinin nakil için beklediğini söylediler. 1,5 ay geçti halen altyapı adına birşey yapmadılar. İşlemi hızlandırmak için ne tavsiye edersiniz?
K
7 yıl
Tasındıgım adreste ttnet altyapısı yok
Arkadaslar yeni tasindigim adreste bina yeni oldugu icin ttnet altyapisi yok. transfer icin gittigim ttnet hizmet noktasindan aldim bu bilgiyi. en hizli sekilde nete kavusmak icin ne yapmami onerirsiniz. tsk ederim.
K
8 yıl
Bayram tatili için bugün yola çıkan var mı?
Ben nasipse bugün yola çıkıyorum. Saat 14:00 gibi. Herkese Allah yol açıklığı versin. Şimdiden iyi bayramlar..
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.