S

Teğmen
04 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Motosiklet üzerinde iletişim
Beyler 3-4 arkadaş motorlarla uzun yol planlıyoruz fakat nasıl kontakt halinde kalacağımızı bilmiyoruz. Telsiz ve skype düşündük ama telsizi kullanışsızlığından dolayı skype'ı ise çok internet harcayacağı için eledik. Bildiğiniz bu çeşit telefon uygulaması varsa paylaşır mısınız?
S
5 yıl
Motor üzerinde iletişim
Beyler 3-4 arkadaş motorlarla uzun yola çıkacağız fakat şöyle bir sorun var. Nasıl kontakt kuracaz? Telsiz yerine telefonda olan uygulamalardan düşündük skypevari. Skype çok internet harcayacağı için olmuyor 2 gün yol yapıcaz nerdeyse. Bildiğiniz bu tarz uygulamalar varsa söyler misiniz.
S
6 yıl
Bedavadan biraz pahalı !! Bayonet Slaughter [MW]
< Resime gitmek için tıklayın >

Fiyat 470 Lira. İstanbul Anadolu Yakası elden satış olabilir.

Steam url:http://steamcommunity.com/id/Suvodolac15
S
6 yıl
Kimlik cezasıyla ilgili
Arkadaşlar ben kimliği kaybetmiştim gittim yenisini çıkardım ama vezne kapalı olduğu için cezayı ödeyememiştim. Kimliği buldu annem evde hayatımda ilk kez gördüğüm bi köşede. Ben hala cezayı ödemek zorunda mıyım
S
6 yıl
İngilizce üzerinden iş
Var mıdır böyle sırf ingilizce bildiğim için girebileceğim bi iş. Yaş 17 yazın hem ingilizceyi daha çok geliştirmek hem de para yapmak amaçlı. İngilizcem baya bi iyidir.
S
8 yıl
Arkadaşım otobüste sevgilime dayamış
Şu an çok sinirliyim beyler elim ayağım titriyor. Sevgilim, binmiş minibüse ondan sonra binenler merdiveni doldurduğu için bu da birisinin önüne geçmiş otobüs harekete geçince arkadaşım(!) ufak ufak değdirmeye başlamış sevgilim de bundan rahatsız olunca ilerlemiş biraz, sonra inerken görmüşte tanımış bunu. Sizce sevgilisine söylemeli miyim? Zaten küçük bir şehirde yaşıyoruz anında yayılır haber ve kimse yüzüne bakmaz. Veya direk ben gidip sağlam bir pataklayabilirim.
S
8 yıl
Kıza yazsam mı?
En başından anlatıyorum. Biraz uzun oldu vakit ayıran arkadaşlara teşekürler. Birde fikrinizi söylerseniz çok iyi olur.
Bu kız okulun 2.haftasında falan geldi. Baktık alıml,ıgüzel bir kız arkadaşın gazıyla gittik yanına. Bu arkadaşlarıyla oturuyordu işte bi şekil muhabbete dahil olduk(arkadaşım baya özgüvenli falan birisidir onun sayesinde yani). Kızdan hoşlanmıştım ama belli etmedim kimseye. Aradan biraz zaman geçti benim arkadaş bu kızın en yakın arkadaşıyla sevgili oldu. Bizde yanlarında takılıyoduk öylesine. Bi zaman sonra benim arkadaşa anlattım derdimi açıl falan dedi. Gazladı baya bi bende bi öğlen arası kıza dedim işte senden hoşlanıyorum falan kız da anlamıştım zaten dedi orası öyle geçti bişey yapamadım yani. Yine iyi hoş gidiyoruz bi gün kıza teklif ettim. İşte ben seni üzmek istemiyorum sevgili olursak 1 hafta sonra ayrılırız ben uzun süreli ilişki yapamıyorum ve belki de ondan sonra hiç konuşmayız ama arkadaş olabiliriz dedi. Ondan sonra benim arkadaşla onun arkadaş ayrıldı. Ben de bayadır 2 çift laf etmedim. Ama bildiğin seviyorum arkadaş. Kız sürekli twitterdan birini sevdiğine dair tweetler atıyor. Seviyor birini yani. Sizce kıza ne şekil yaklaşmalıyım veya yaklaşmalı mıyım ?
S
8 yıl
Evde dumbell çalışacağım ama ?
Boyum 1.70 lise 1 e gidiyorum da boy uzamasına engel olur mu ?

Not: Boşnağım
S
8 yıl
Fitness için uygun mu?
Lise 1 e gidiyorum. Boy 1.70 civarı kilo 60. Fitness'a uygun bir vücudum var. Ama babam senin için erken diyor. Bu konuda bilgili abiler bilgilendirirse sevinirim.
S
8 yıl
Şu filmlerdeki gibi aşk hikayesi
Yaşayan var mı gerçekten merak ettim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.