E

Binbaşı
20 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
113 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
geçen yıl
Milli değerlere küfür eden oyuncu video kanıtlı
Arkadaşlar hem istemciden rapor ettim, hem de videosunu aldım ticket olarak gönderdim. Bu oyuncunun ceza alması için lütfen konuyu öne çıkaralım. Avukat arkadaşlardan öğrenmek istediğim, ben bu video ile savcılığa gitsem bu insanın ceza almasını sağlayabilir miyim? Sonuçta sanal bir şeye hakaret etmiyor, milli değerlere hakaret ediyor . Bilgilendirirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

video linki :https://www.youtube.com/watch?v=rqLFnpR4zPY&feature=youtu.be
E
3 yıl
tilgin HG2331 modem arayüz
Arkadaşlar merhaba, bu modemin arayüzünde QoS özelliğini yani trafik hızını ayarlama kısmını bulamadım acaba modemde bu özellik yok mu ? teşekkürler
E
3 yıl
Yeni modem satın almak
Arkadaşlar tilgin marka modem kullanıyorum ama QoS özelliği yok yani hız sınırlaması yapamıyorum. TP Link TL-WR840N marka modeme baktım bunda qos özelliği varmış, bu modemi alsam ben arayüze giriş yaparken nasıl yapacağım o ID pass kısmında, yani eski modemdeki ile aynı mı yoksa yeni modemin kutusundan mı çıkacak yeni ID pass ? teşekkürler.
E
4 yıl
2300 TL sistem toplama
Merhaba arkadaşlar, tek oynadığım oyun world of warcraft. Kafam karışık i3 lü mü yoksa g4600 veya g4620 li bir sistem mi kursam bilemiyorum aralarında 100 tl fark var ama performans olarak ciddi bir fark yok.

Edit: Son kararım şu yönde, g4600 + gtx 1050 ne düşünüyorsunuz ?
E
4 yıl
msi h110m pro vd
bu anakart i3 7100 ü destekliyor mu ? sitesinde "supports 6th generation" diyor o yüzden merak ettim
E
4 yıl
2200 TL sistem
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem toplayacağım budget bir sistem olacak benim kafamda bir sistem var ama sizin önerileriniz varsa çekinmeyin.
Benim kafamdaki sistem şöyle:
gtx 1050 2gb 128bit ekran kartı, i3 7100 3.9 Ghz işlemci, msi h110m pro anakart, 8gb kingston ram 2100 Mhz ddr4

Oynadığım oyunlar: World of Warcraft ve Overwatch.
E
4 yıl
wow yeni sistem toplama
Selam arkadaşlar, yeni bir sistem toplayacağım budget bir sistem olacak benim kafamda bir sistem var ama sizin önerileriniz varsa çekinmeyin.
Benim kafamdaki sistem şöyle:
gtx 1050 2gb 128bit ekran kartı, i3 7100 3.9 Ghz işlemci, msi h110m pro anakart, 8gb kingston ram 1600 Mhz ddr3
E
4 yıl
Cuma namazındayım soruları alayım
Soruları alayım
E
4 yıl
Modem hız sınırlama
Merhaba arkadaşlar, tilgin hg1332 modem kullanıyorum. İki bilgisayar kullanıyoruz aynı evde ve ben bağlantı hızını bu 2 bilgisayara eşit dağıtmak istiyorum. Buraya konu açmadan önce internette biraz araştırdım QoS(quality of service) böyle bir ayardan bahsediyorlar ama arayüzden baktığım kadarıyla yok. Sormak istediğim QoS özellikli modem almadan sahip olduğum modem ile hız sınırlayabilir miyim, eğer olmaz diyorsanız önerdiğiniz QoS özellikli modem var mı ? Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
E
4 yıl
wow için pc
merhaba arkadaşlar, wowu laptoptan oynuyorum raidlerde ciddi derecede kasmaya başladı, bazen oynanmaz hale gelebiliyor

ortalama bir masaüstü sistem dizmeyi düşünüyorum, bu konuda sizden istediğim pc özellikleriniz, oyunu kasmadan oynayabildiğiniz grafik ayarları ve son olarak eğer varsa sistem önerileriniz , şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.