P

Çavuş
25 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
15 yıl
Acer Aspire 3003 WLMİ
Arkadaşlar Carrefour'da bu model için çok uygun fiyat veriyorlar bu ürün hakkında bilgisi olan benimle paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler
P
15 yıl
ARAÇ TAVSİYESİ
arkadaşlar merhaba babama 26-27 milyar civarı 0 km araba bakıyorum alternatifler arasında Nissan Almera ve Ford Fusion var hangisini tavsiye edersiniz başka alternatiflerede açığım şimdiden teşekkürler.
P
15 yıl
C-Max TDCI
herkese merhaba şimdiden yardımlarınız için teşekkür edip bir soru sormak istiyorum. Bu gün 2006 model Focus C-MAx TDCI aldım mevcut arabam da FiestaTDCI idi geçen gün özel ford servisinden bir kişi ile görüşmemde dizel motorların kısa aralıklarla ve kısa kullanımlarda ilerde motor bloğunda çatlama yapabileceği konusunda bir görüş verdi. Ben hafta içi 15 km gidiş 15 km geliş hafta sonları da yaklaşık 100 km yapan biriyim. Yıl içerisinde de 4-5 bin km şehirlerarası yolculuğum olur kısacası 1 yılda yaklaşık 20.000 km yapıyorum. Sizden ricam bu kullanım şekliyle ilerde gerçekten motor bloğunda yada başka herhangi bir yerde problem çıkıp çıkmaması konusunda bilgi vermeniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.