A

Yüzbaşı
17 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
Ekran gelmiyor Klavye Mouse ışığı yanmıyor
Merhaba arkadaşlar dün ekran kartı driverımın eski olduğunu gördüm Ve Nvidia'nın sitesinden otomatik bul yardımı ile yeni driverı yükledim. Sonrasında bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor dedi ve res attı. Sorun burda başladı. Res attıktan sonra ekran gelmedi ve dediğim gibi mouse ve klavye ışıkları da yanmıyor. Sorun neyden olabilir acaba yardım edin lütfen.
A
7 yıl
Video Game High School
Bazılarınız bildiği bazılarınızın ise bilmediği bir dizi Video Game High School. İlk sezonunu hızlıca bitirdiğim ama 2. sezona alt yazı bulamadığım için geçemediğim bir dizi oldu. 2. sezonu için altyazı bilen biri var mı ( ingilizce bile olur ) yada çevirebilecek biri hatta çevirebilir diye önereceğiniz bir isim bile olur. Yardımlarınızı bekliyorum !
A
7 yıl
Fiber var mı yok mu ?
Merhaba arkadaşlar. SüperOnline'nin sitesinden başvuru formu doldururken kendi apartmanımı o listede görebiliyorum. Telekom a bağlı şuan telefonum ve telekomun sitesinde haritadan baktığımda fiber alt yapısı var diyor. Ama gel gör ki telefonla aradığımda yok diyor. Neden böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Nasıl kesin bir sonuca varırım sizce ?
A
7 yıl
FORTRAN Yardım
Fortran bilen biriniz yardım edebilir mi acaba ödevimde sürekli aynı hatayı alıyorum da. Lütfen bana ulaşın.
A
7 yıl
Pax Sivir Almak İstiyorum EU WEST
Pax Sivir satan birisi varsa forumda detayları görüşmek istiyorum. Acc'm West server'ında o yüzden westte bir kod arıyorum. Herkese iyi oyunlar.
A
8 yıl
Samsung C3303K Yardım Whatsapp
Bu model telefonuma whatsapp uygulaması yükleyebilir miyim acaba ? Lütfen yardım edin ..
A
8 yıl
Turkcell Plat. Sinema Bilet Yardım
Merhabalar herkese . Turkcell Platinum sahibi birisi bana sinema şifresini yazabilir mi acaba . Sinemaya gidicem sevgilimle ama para cok gitsin istemiyorum noolur yardım edin.
A
8 yıl
sil
sil
A
8 yıl
Ortopedist Yardım
Herkese selam. Sizlerden bildiğiniz yada gittiğiniz ve önerebileceğiniz Ortopedi Uzmanı doktor yardımı istiyorum. Kalçamın sağ tarafında ki bir ağrı yüzünden ne rahat yürüyebiliyorum ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorum. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar ...
A
8 yıl
TR Server Takım Aranıyor
Öncelikle Jungle ve Support oynarım. S2 de turnuvalarda support oynadım fakat S3 de support oynamamaya başladım. Daha öncesinde de Jungle geçmişim var. Olmayan 8-9 hero var onun dışında tüm herolar mevcuttur. West serverından geldim bu servera. Genel olarak şu aralar fazlasıyla Kha'zix oynuyorum assassin olarak fakat Malphite Amumu Vi gibi herolarıda oynarım tabii bunlar sadece hemen aklıma gelenler. Yaş 21. İstanbul-Kadıköyde oturuyorum. İsim Alp "Greyness" Oflas . Şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.