W

Yüzbaşı
22 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
3 yıl
MyEtherWallet
Arkadaşlar ben tam ne yaptığımı bilmediğim için buraya yaklaşık 35 dolarlık token gönderdim. Şimdi çekmek istediğim de gaz olmadığı için çekemiyorum.Bunu nasıl halledebilirim? Yoksa feeler yüzünden hiç uğraşmayıp bırakmak daha mı mantıklı?
W
8 yıl
DİL de tercih aralığı?
dil1- 11724
dil2- 11956
dil3- 13862


bu puanlar için hangi aralıktan tercih yapmak mantıklı?
W
8 yıl
bu yurdun cemaatle alakası var mıdır?
beyler varmıdır sizce isimden dolayı şüphelendim.

http://kirklarelihuzurpansiyon.com/
W
8 yıl
Steve Jobs Canlandı!
W
9 yıl
Usain Bolt Gerçekten 100m'yi 9.63 saniyede mi koştu?
W
9 yıl
Yalnızlığın şarkısı
bu şarkı nasa tarafından fırlatılan Voyager 1 adlı uzay aracında bulunan ve yalnızlığı tarif etmesi için konulmuş şarkı.en son bilgilerde güneş sisteminden çıkmak üzere olduğu söylenmiş.kısacası bu şarkı eğer bu uzay aracını başka bir zeki canlı bulursa yalnızlığı anlatması için konulmuş.

Videoyu izlemek için tıklayınız
W
9 yıl
Gölgede Renk Farkı (Göz Yanılması)
< Resime gitmek için tıklayın >

arkadaşlar bu resmi çoğunuz görmüştür.bunun videosuna rastladım youtubeda.paylaşıyım dedim.Videoyu izlemek için tıklayınız
W
9 yıl
beyler imzama odaklanın
arkadaşlar hepinizi sol üstte yazan yazıya bakmaya davet ediyorum
W
9 yıl
DH Game Hızlı Server [AÇILDI]
arkadaşlar çoğunuzun canının sıkıldığını biliyorum.Eğer isterseniz dh için ogame server açabilirim.herşey son hızda kendi içimizde eğlenmek için.bütün ayarları sizin istediğiniz gibi yaparız.ne dersiniz?

evet arkadaşlar açtım oyunu.şuanda 20x olması lazım. biraz deneyelim.

http://dhgame.host22.com/
W
9 yıl
Duygusuzum
arkadaşlar baştan söyliyim 17 yaşındayım.yazdıklarımı ona göre değerlendirin.bu bahsediceğim durum ergenlik yüzünden de olabilir aslında.

neyse ben ciddi anlamda duygusuzum ve kendimi bildim bileli böyleyim.yaklaşık 7 yıl önce dedem vefat etti mesela.gram üzüldüğümü hatırlamıyorum.3 hafta önce okuldan en iyi anlaştığım öğretmen vefat etti.yine hiç bi üzüntü duymadım.ilk duyduğumda nabalım zamanı gelmiş dedim.
iyi bi olay olduğunda sevinemiyorum.sevinsemde 5 saniye sonra eski halime dönüyorum.sinirlenemiyorum kızamıyorum.biriyle tartışırken yüzüme küfretse içimden en ufak sinir veya karşılık verme isteği geçmiyor.

aşık olduğumu hiç hatırlamıyorum.kızlara genelde sıkılana kadar takılıyorum.mesela biriyle yakınlaşıyorum sıkılınca başkasına geçiyorum.şu anda takıldığım kız mesela benim tam kafa dengim.ve ciddi anlamda güzel.uzun boylu falan.ama icimden geçen hiç bi duygu yok.

ailevi sorunlarım yok buna neden olabilicek bi olay benim bildiğim yok neden böyleyim anlayamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.