U

Yüzbaşı
06 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
4 yıl
SİLİNEBİLİR
SİLİNSİN
U
4 yıl
Z5 Compact vs X Compact?
Arkadaşlar birkaç gün içinde telefon edinmeyi planlıyorum, iki sorum olacak bu modeller arasında.
1) X Compact'ın şuan pek bir piyasası yok gibi ve yeni çıktı, Z5 Compact'ın da piyasası halihazırda olmasına rağmen uzun vadede Sony Z serisini bitirdiği için acaba ikinci el piyasa bakımından sizce hangisi daha avantajlı olur?
2) Bu iki model arasından kamera özellikleri açısından (özellikle ön kamera) hangisini önerirsiniz?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, iyi forumlar
U
4 yıl
Xperia X vs Xperia Z5 Compact?
İyi günler arkadaşlar, arızalanan Z3 Compact'ımı KVK servisine verdim ve bana yeni ürün önerdiler (Xperia X) ben de kabul etmek durumunda kaldım. Fakat ben ufak telefonlara alıştığım için elimdeki Xperia X'i satıp Xperia Z5 Compact'a geçmek gibi bir düşüncem var. Sizce özellikler açısından hangisi önde, compact'a geçmeli miyim yoksa Xperia X'i kullanmaya devam mı etmeliyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
U
4 yıl
Sony Xperia Z3 Compact vs iPhone 5S
Arkadaşlar bu iki telefon arasında karar kılmam gerekiyor da. Kamera olarak hangisi daha önde onun haricinde siz bu iki telefondan hangisini tavsiye edersiniz acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
U
4 yıl
KVK Yeni Bir Telefon Öneriyor
Arkadaşlar iyi günler, Sony Xperia Z3 Compact telefonumda çağrı esnasında karşı tarafın sesi kısık geldiği için KVK yetkili servisine verdim ve ekranın değişmesi gerektiğini söylediler fakat ekran yokmuş ellerinde. Onun yerine bir üst modeli yani Sony Xperia X (F5121) verebiliriz dediler. Sizce önerdikleri modeli kabul etmeli miyim? Dedikleri gibi gerçekten benimkinden daha mı yüksek bir telefon. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
U
4 yıl
Mass Effect Hikayesi
Arkadaşlar bu seriye giriş yapmak istiyorum fakat ilk oyunu takip edebilecek düzeyde İngilizcem yok. 2'den başlamayı düşünüyorum, ilk oyunda gerçekleşen hikayeyi özet olarak öğrenebileceğim bir yer var mı acaba? Veya aranızdan biri özet geçebilir mi rica etsem
U
4 yıl
İstanbul Üniversitesi Ders Seçimi Acil
İyi günler arkadaşlar ben bu sene İstanbul Üniversitesi SBF'de uluslararası ilişkilere başlayacağım. Ders seçimi için Aksis'e giriş yaptım fakat tam olarak nereden seçeceğimi ve neleri seçeceğimi anlayamadım. Deneyimli arkadaşlar yardım edebilirse çok sevinirim..
U
5 yıl
ÖSYM İtiraz Hakkında
Arkadaşlar iyi günler. Benim TM3 ham sıralamam 29 binlerdeydi fakat okul puanı eklendiğinde (Diploma notum: 71.77) 37 binlere kadar düştüm. 8 bin kişilik geri atma bana fazla gibi geldi ve itiraz etmek istiyorum. Sizce bu durum normal mi? Ayrıca itiraz etsem ne gibi bir netice alabilirim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
U
5 yıl
Intel i5 4460 İşlemci Fanı?
Evet arkadaşlar sistemimi yeni kurdum ve ağırlıklı olarak oyun için kullanacağım bilgisayarı. Intel i5 4460'ın kendi stok fanı yeterli olur mu yoksa işlemci fanı almalı mıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
U
5 yıl
Anakart Tavsiyesi ve MB PCI Sayısı?
İyi günler. Aklımda üç tane anakart var da ikisinin MB PCI sayısı 2, diğerinin MB PCI sayısı 1 yazıyor. Bu ne anlama gelir ve önemli midir acaba?
Sistemim:
PSU: VS serisi 650w
İşlemci: Intel i5 4460
Ekran kartı: Asus GTX 660
RAM: 8GB GSKILL Ripjaws DDR3 1600MHz

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-h81m-pro-vd-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-usb-30-dvivga-anakart.html#genel-bakis
http://www.vatanbilgisayar.com/asus-h81m-c-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-dvi-anakart.html#genel-bakishttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-h81m-p32-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-vga-anakart.html#genel-bakis
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.