H

Çavuş
05 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
5 yıl
RICOH SP 111 Lazer Yazıcı Yeni Fiyat 49.95 TL (BIM)
Eski konunun linkihttp://forum.donanimhaber.com/m_110102161/tm.htm

Arkadaşlar BİM fiyatı güncellemiş.Bugün evime en yakın olan şubede gördüm ve anında kaptım.İlgilenen arkadaşlar şubelere bakmaya başlasın derim

Eski konuyu hortlatmamak adına ve güncel indirimli fiyat olduğundan yeni konu açmak istedim.Uygun değilse taşınsın,silinsin alınmam


EDİT: Arkadaşlar şimdi aklıma gelen bir olayı yazmak isterim...İlk resimdeki 1605711 nolu numara ile kasadan geçirmişti kasiyer arkadaş.Ürünü barkoduyla kasadan geçirmemişti.Bunu da yeni yazmak aklıma geldi kusura bakmayın..Şubelerde bulan arkadaşlar ürün barkodu yerine bu numara ile kasadan okutmayı denesinler..

Bu arada geçtiğim her yerdeki şubelere bakıyorum.Stok bulduğum mağazaları yazacağım..

İlgili fotoları da ekledim...

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >


Ürünün Barkodu

< Resime gitmek için tıklayın >
H
7 yıl
VESTEL 3D SMART 42PF8575 forumda olmaması
Forumdaki ilk konum,yanlışlar olduysa affola...

http://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-42pf8575-106-ekran-led-tv

Bugünlerde LED TV arayışlarım sonucu forumdaki konuları neredeyse ezberledim..VESTEL markada karar kıldım gibi..Ancak gecenin bu saatinde forumda hiç rastlamadığım,yukarıda linkini verdiğim TV ye rastladım...Bu modeli kullanan,gözü bir yerden ısıran,duyan,bilen arkadaşlardan yardım isterim..
VESTEL'in son serisi 9 serisihttp://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-42pf9060-107-ekran-led-tv (42PF9060 forumun gözbebeği diyebilirim) bu TVden daha ucuz..
Ben buna takıldım yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.