E

Onbaşı
17 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 ay
Sahibinden aldığım araçta sürekli arıza!
Herkese merhaba, ben sizlere bir konuda bilgi ve fikir danışacağım.

24 Temmuz 2020 tarihinde 2. el bir araç satın aldım. 28 yada 29 Temmuzda araç hararet yaptı sonrasında motor arızası oluştu. Araya bayram girdiği için sanayide usta bayram sonrası getirmemizi istedi. Arabayı bayramda kullanamadık öylece yattı. Kurban Bayramı sonrası 5,6 Ağustos tarihinde götürdük 2 hafta kadar sanayide kaldı motor rektefiye girdi 6 bin TL masrafı çıktı. Yaptırdık bindik marş motoru kömürü sorun çıkardı onu değiştirdik. Sonra elektrik aksamda bir sorun çıktı onu yaptırdık. Sonra su aktarma boruları şimdi de silindir kapağı sorunu çıkardı. Ustalar bunu satan adam satmak için şöyle bir toplatıp satmış geçmiş diyorlar. Satıcıyı ilk motor arızasında aradığımda ben sorumluluk kabul etmem sizin hatanız demişti. Benim bu konuda yapabileceğim bir şey var mı? İnternetten baktığım zaman bir emsal karar var ama emsal olması da yetmiyormuş sanırım ve dava süreleri çok uzar kazanamazsan daha çok masraf edersin diyorlar. Ne yapabilirim lütfen yardım edin çok yoruldum cidden.
E
10 ay
Samsung Galaxy S7 Edge FRP Sorunu
Cümleten iyi geceler. Arkadaşlar, dostlar benim bir sorunum var. Geçen haftalarda telefonu güncellemeye bırakıp sabah kalktığımda siyah ekran ile karşılaştım uğraşlar fayda vermedi anakart ölmüş. Kırık ekranlı bi telefon aldım ama aldığım kişi Google senkron yapmış 6 aydır kullanmadığı için de kullandığı hiç bir bilgiyi hatırlamıyor. Android 8 idi internette gördüğüm tüm FRP yöntemlerini denedim. Acil numara aramaktan sim kart takıp çıkarmaya kadar. Çağrı ekleme çalışmıyor. Talkback ayarları seçenekleri açılmıyor. L sembolü işe yaramıyor. Ağ ekle den Google da ara çıkmıyor. Sim kart takıp çıkarınca olan ekrana bildirim gelmiyor. Side Sync ile ekrana bi şey gelmiyor. Android 7 ye düşürdüm uzun uğraşlar sonucu yine aynı hiç bir yöntem işe yaramıyor. Ne yapmalıyım ne etmeliyim. Konuyu aradım bulamadım. Vardıysa kusura bakmayın. Bu kadar uzun konuyu da okuyacak olan olursa çok minnettar kalırım. Tekrardan iyi geceler herkeslere.
E
2 yıl
Dizi Arıyorum
İlk defa konu açıyorum, heyecanlıyım.
Arkadaşlar bir dizi arıyorum ama tarifi birazcık şey gibi olacak hani bir müzik vardı ya "dı dıdı dı dı" bu neydi gibi o sebepten kusura bakmayın.
Askerdeyken yazıcılığını yaptığım Yüzbaşı bir dizi önermeşti. Dizi konusu şöyleydi tam hatırlamamakla birlikte. Bi tane ajan, keskin nişancı veya suikastci görev sırasında ölüme terk ediliyor. Bu sanırım bilerek yapılan bi şeydi. Daha sonra bu adam küçük bir kasabada yaşamaya mahkum kalıyor. Cebinde 5 kuruş yok. Sonra insanlara veya bir kişiye danışman olarak ajan, keskin nişancı veya suikastci olmayı öğretiyor. Hatırladığım bunlar. Bide yanlış hatırlamıyorsam çok komik ve aksiyon var demişti.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.