T

Teğmen
13 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
6.1 Yüklerken iTunes Hatası Lütfen Yardım
6.1 yüklemek isterken cihazım recovery modda kaldı. Shift+Restore yapıyorum indirdiğim 6.1 sürümünü yüklüyorum tam iTunestaki durum çubuğu doluyor. Tam bitecek derken 14 nolu hatayı veriyor. DFU moda alıp yüklemeye çalıştığımda da aynı hatayla karşılaşıyorum. Lütfen yardım edin.
T
9 yıl
İnternet Vergi Dairesi Arabamı Görmüyor
30 Ocak'ta 2.el 206 aldım. Olur ya belki kırmızı ışıkta falan geçmişimdir acaba ceza aldım mı diye internet vergi dairesine girmeye çalıştım. Bilgilerimi Tescil tarihini girmeme rağmen mevcut araba bulunamıyor tarzı bir yazı çıkıyor. Daha arabayı üzerime almadan önce önceki sahibinin bilgileriyle sisteme giriş yapılmıştı. Sorun nedir acaba yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
T
9 yıl
En az 2004 model otomatik araç
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Şu an 20 bin lira kadar bir bütçem var. Nasip olursa alacağım araç ilk aracım olacak. En az 2003-2004 modelden başlamak üzere araç arıyorum. Acaba hangi modelleri önerirsiniz?

2005 model Opel Corsa 1.3 buldum aslında Dizel-Otomatik. Fakat easytronic ile ilgili çokta güzel şeyler okumadım vites beyninde sorun çıkabiliyormuş. Sizin düşünceleriniz nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.
T
11 yıl
phoenix ile hack yaparken CRC Sorunu
Benim bir sorunum var yeni aldığım 5800 ı v40 sürümüne güncelleştirdim. Phoenix ile hacklemek istiyorum gerekli dosyaları Reisin sitesinden indirdim fakat bu modifiye edilmiş RM356_40.0.005_023_xxx_U01.uda.fpsx orjinal dosyayla değiştirince CRC hatası alıyorum. İsmini mi değiştirmedim aralarındaki - işaretleriyle mi oynamadım ama ne yaptıysam yok 2 gündür halledemedim.

"Dikkat: "CRC" dosya boyutu sağlaması (checksum) hatası alıyorsanız, Phoenix'i kapatıp NaviFirm'den indirdiğiniz orjinal sürüm dosyalarını ilgili dizine atın ve Phoenix işlemlerine yeniden başlayın. "Refurbish" kısmına kadar gelin. "Refurbish"e 1 kez tıklayın ANCAK "Yes"e tıklaMAyın! Dosya değişim işlemini bu sırada yapın. (Hackli dosyayı, orjinal dosyaları attığınız dizindekiyle şimdi değiştirin.) Ardından "Yes"e basıp sonraki adıma geçin."

Bu adımı da yaptım. orjinal dosyayı atarken bi soru soruyo hayır diyorum. Hayır dedikten sonra C: / Program Files / Nokia / Phoenix / Products / RM-356 içindeki orjinal dosyayı hackli dosya ile değiştiriyorum tekrar phoenixe dönüp Refurbish tuşuna basıyorum ama yine CRC hatası alıyorum. İş inada bindi artık resmen ne olur bi yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.