I

Teğmen
26 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
53 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 ay
Yıl sonu performans görüşmeleri
Selam dostlar,

2004-2006 geceli gündüzlü buralarda takılan tayfaya selam olsun. Malumunuz biz o yıllarda 12-14 yaşlarda ve hayatın bizleri bu kadar olgunlaştıracağını bilemezdik. Şimdi çoğumuz evli hatta çocukluyuz.

Gelelim soruma; Dostlar yıl sonu performans görüşmelerini yaptınız mı? Yaptıysanız ne durumda maaş % oranlarınız? Özel sektör malum enflasyon kovalıyor. Enflasyon malum yerlerde gösteriliyor.

Herkes sektörünü ve aldığı zam oranlarını paylaşırsa güzel bir dayanışma içinde öğrenmiş oluruz bizler de. Ben bilişim sektöründeyim henüz gerçekleşmedi görüşmelerimiz. Başlamadı bile.
I
4 ay
Bedelli askerlik muaf olma durumu
Merhaba arkadaşlar.

3 defa erteleme alarak askerlikten muaf oldum. Aramızda bunu yaşayanlar var mı? Bedelli ücretini geri almak için 3 adet dilekçeyi şubeme ilettim. Bu işlemi 9 Ekim tarihinde yaptım. Ücret hala yatmadı hesabıma. Bir bilen çıkar mı bizden? Ücret ne kadar sürede yatıyor?
I
3 yıl
Bu gidişat nereye?
Meeeeeeeeeeeeeerhabalar sevgili arkadaşlar,


Sizlere minik bir sorum olacak. Sürekli değişen bir eğitim sistemimiz var farkındasınızdır. Sizlerden, gidişatın nereye olduğunu bilip bilmediğinizi yada tahmin edip etmediğinizi soracaktım. Merak ediyorum, şuan okuyan ve bir yerlere gelmek için çaba sarf eden arkadaşlar geleceğinizin tehlike altında olduğunun farkında mısınız?
I
4 yıl
Makul fiyata sağlıklı beslenebileceğimiz öneriler
Merhabalar arkadaşlar,

Etrafınızda bildiğiniz, fiyat olarak aşırıya kaçmadan karnımızı doyurabileceğimiz yemek alternatifleri var mıdır? Örneğin iş arkadaşınızla çıktınız, kardeşinizle çıktınız, kız arkadaşınızla çıktınız karnınız acıktı ve yemek yemeniz gerekiyor. Fast food'ların yapıldığı yerlerin pekte nezih olmadığını söyleyebiliriz. Kaldı ki fast food dışı ev yemekleri yapan birçok yerde ise hijyen adına pek güzel şeyler söylenemez. Bu durumda, dışarıda acıktığımızda yemek yemek için önerilerinizi alabilir miyiz? Fiyat aralığı kişi başı 15 - 25 TL arası güzel yemek yenecek yer önerilerinizi söyler misiniz? Sağlıklı olması yeterli. Faydalı olacaktır, dışarıda yiyerek zehirlenme riskimizi azaltmak.
I
4 yıl
Online izleyebileceğimiz araç içi kamera???
Meeeeerhabalar sevgili arkadaşlar,

Aracımıza, evimizden yada işyerimizden izleyebileceğimiz şekilde bir kamera takılır mı? Takılırsa ürün nedir/nasıl yapılabilir. Bilen arkadaşları burada bekliyorum.
I
4 yıl
Soyut veyahut Somut Kanıtlanamayacak şeyler..
Meeeeeeeeerhabalar sevgili İphonedo izleyicileri,

Sizlere bir sorum olacak, bu yaşadığımız hayatta.. Soyut veya Somut asla ve asla kanıtlanamayacak şeyleri sıralar mısınız? Yani deney'i yapılamayacak. Hiçbir zaman kesin şudur, kesin budur kanısına varılamayacak..


Teşekkürler
I
4 yıl
Hayatımızı kolaylaştıralım - Her yeni gün.
Meeeeeeerhabalar sevgili DonanımHaber üyeleri,

Bugün sizlerle bir çağ başlatacağım. Her yeni gün, yaptığınız şeyleri not etmenizi istiyorum. Yıllar sonra, anı defteri gibi hem zihinde kalmaya yardımcı hem de işe yarar fikirler çıkacağına eminim. Zihnimizi kolaylaştırmak adına ben başlatayım. Maddeler dilediğiniz kadar olabilir. Unutkanlığı önlemek adına güzel bir çalışma olacağından eminim.

Format şu:

05 Aralık 2016:
Bilgisayarımdaki gereksiz uygulamalar silindi, gerekli temizlik yapıldı.
Maç için kramponlar yıkanıp kurutuldu.
Benzin alındı (160 tl - 32 litre)Sizlerden de bekliyorum aynı formatta


Mesela gelecekte buraya baktığımda, pazartesileri maçım olduğunu, benzinin litre fiyatının 4,95 olduğunu hatırlayabileceğim
I
6 yıl
Donanım Haber Mesleki Üs
Meeeeeeeeeerhabalar DH ailesi,

Sizlere, aklımda birkaç gündür bulunan bir planı aktarayım. Her meslekten bir as bir yedek insan toplamayı düşündüm. Sebebi, amacı ise yarın birgün hepimiz insanız ve ihtiyaç olduğu durumlarda soru sorabileceğimiz destek alabileceğimiz insanlar olması. Tek ricam, responsible olmanız, yani sizlere ihtiyaç olduğu durumlarda, sorulan sorulara cevap verebilmeniz.

DH mesleki üssünü kuruyoruz.

Başlatıyorum müsadenizle;1) Iphonedo Deyipte Geçme - Yazılım Geliştirici (AS)
2) -Mustafa - Profesyonel Çapkın (AS)
3) alisırakaya - Mangal Şiş Uzmanı (AS)
4) AvriL<3 - Çin Piyasa Uzmanı (AS)
5) HAAltuntas - Network Uzmanı (AS)
6) Revv.0 - Profesyonel Ygs Lys Öğrencisi (AS)
7) Ferrarisini Satan Adam - Profesör (AS)
8) Mr. 3D Waffle - Çevirmen (AS)
9) avenged - Harita Mühendisi (AS)
10) levelOne - Android Ustası (AS)
11) SüperEspri - Profesyonel Oyuncu (AS)
12) Tadeon - Vardiya Zabiti (AS)
13) Bahce Cini - Area 51 çalışanı (AS)
14) Milan Kundera - Grafiker Reklamcı
15)
16)
17)
I
6 yıl
En az yakıt tüketimi devrini seçelim(Tecrübe)
Meeeeeeeeeerhabalar sevgili DH halkı,

Aracımızın en az yaktığı devir saati paylaşalım dilerseniz. Ben hırçın olmayan, sakin kullanımda yaktığım en az yakıt miktarını bu devirde elde ediyorum. Peki ya sizler?

Araç Honda Civic 1.5 EX HB yumurta kasa.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
I
6 yıl
Bilen bilir.
Meeeeeeeeeeeeeeeerhabalar sevgilhi DH halkı.

Şu günlerde güzel improvement'larla birlikte yeni bir hayata başladığımın farkına varıyorum. Forumdan iyi insanlarla sohbet ediyorum. Yakında kahve bile içeceğiz diye umuyorum. Dün gece telefonumu kapatamadım bile, sohbeti kesmek dahi istemiyoruz. Saat 4 olmuş olmasınada, telefonu açtığımızdan beri yarım saat geçmiş gibi geldi hissettirdi bana. Sizde iyi insanlar tanıyın, alın hayatınıza. Beni merak etmiyordur hiçkimse biliyorum fakat DH Mangal Organizasyonlarında boy boy resimlerimi görebilirsiniz.


Yakında bir mangal organizasyonu olsa hakikaten kimler gelir, gelebilir istanbul içi dışı merak ettim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.