K

Yüzbaşı
25 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
5 yıl
silin.
Silinsin.
K
6 yıl
Kürtler PKK'yı Bahane Edip Irak'ta Türkmenlere Saldırdı
Türkiye'nin PKK terör örgütü militanlarını vurmasının ardından, PKK militanları Irak'ta Türkmenlere karşı eylemlere başladı!
Irak'ın Diyale iline bağlı Kifri Nahiyesinde bulunan Irak Türkmen Cephesi Kifri bürosu PKK'lı Köpekler(Kürtler) ve sivil Kürtler tarafından basılıp bina yağmalandı, binada buluna korumalar arbede sonucu yaralandı ve Türkmen bayrağı Köpekler tarafından cephe binasından indirildi!

< Resime gitmek için tıklayın >

https://fbcdn-sphotos-g-a...ec8730097562af3fe0f3b6a38

https://scontent-lhr3-1.x...909ccad70&oe=564d9024

https://scontent-lhr3-1.x...809fd1b1e&oe=564c55c2

https://fbcdn-sphotos-c-a...3efeef0da7ea275f17dfe8cb4

https://scontent-lhr3-1.x...682f25353&oe=5652c7ab
K
6 yıl
Kürtler İsveç'te Polis Taşladı
Tsk'nın Pkk'yı bombalamasını protesto eden Kürtler İsveç'te polis taşlayıp İsveç'i terörize etti.

https://www.facebook.com/1374695526186985/videos/1466067187049818/
K
6 yıl
Esenyurt'ta Şüpheli Olarak Durdulan Araçtan Çıkan PKK'lılar Ağladı
Esenyurt'ta durdurulan aracın içinden çıkan devrimci foşik T.C düşmanı kahraman gerillalar polisin karşısına çıkınca bebek gibi ağlamaya başladı. Dövlet arkadaşlara iyi bakar umarım.

Özellikle mi çirkin olanları seçiyorlar? Yoksa Hdp ve PKK'lıların hepsi çirkin mi? Benim gördüklerimin %99'u çirkindi size de öyle geldi mi?

< Resime gitmek için tıklayın >
K
6 yıl
Level Oyun Dergisi Kutu Açılış Videosu
Youtube'da gezinirken rastladığım video. Bu arkadaş Level oyun dergisine kutu açılış videosu çekmiş. Şuan -47 beğenide videosu.

Videoyu izlemek için tıklayınız
K
6 yıl
Osmanlı Zamanında Dünya'nın Türklere Bakış Açısını Anlatan Amatör Belgeselim
Belgeselimin ismi "Anneciğim, Türkler!".

İstanbul Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümü mezuniyet projesi için çektiğim amatör bir belgeseldir.

Belgeselin konusu Osmanlı Devletinin ne büyük bir devlet olduğunu, ne büyük savaşlar kazandığını anlatmaktan ziyade bu yapılanlar sayesinde diğer milletlerin Türklere olan bakış açısının iyi veya kötü yönde nasıl şekillendiğini anlatmaktır. Bu konuda objektif olabilmek için Türk kaynaklarından ziyade yabancı kaynaklar dikkate alınarak hazırlanmış bir belgeseldir.

Belgeselde kuruluş dönemine Prof. Dr. Fahameddin Başar, 1400-1700'lü yıllar arasına Prof. Dr. Feridun Emecen, çöküş dönemine ise Doç. Dr. Gültekin Yıldız hocalarım engin bilgileriyle destek olmuştur. Hepsine sonsuz teşekkürler...

Hd kalitede izlemenizi tavsiye ederim. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Videoyu izlemek için tıklayınız


Avrupa Hunları hakkındaki diğer amatör belgeselimin konusuna şuradan ulaşabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_107877424/f_//tm.htm#107896900
K
6 yıl
Avrupa Hun Devleti Hakkında Çektiğim Amatör Belgesel
Arkadaşlar üniversite kısa film ödevim için Avrupa Hun devleti hakkında 18 dakikalık bir belgesel çektim.

Sıfır bütçeyle çektiğim için elimden bu kadarı geldi. Belgeselde bana Avrupa Hun Devleti ve Atilla'nın Sarayında Bir Romalı kitaplarının yazarı daha önce Teke Tek ve Tarihin Arka odası gibi programlara da çıkmış olan Yrd. Doç. Dr. Ali Ahmetbeyoğlu hocam yardımcı oldu.

İçinde çok güzel görüntüler var HD kalitede izlemenizi tavsiye ederim. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Videoyu izlemek için tıklayınız
K
6 yıl
Kürtler Irak'taki Türkleri Hitler'le Tehdit Etti
Irak'ta yaşayan Kürtler, Türkmenler eğer ki Kürtlerin isteklerine boyun eğmezse Hitler'in yaptıkarından daha kötü şeylerin Türkmenlerin başına geleceğini söyleyerek kadınlarının ve çocuklarının dahi kanlarını caddelere akıtacaklarını söyleyerek Türkmenleri tehdit etti.

kürt peşmergenin yazısı şöyle:

"bismillahirrahmanirrahim, şu kerkük bizimdir diyip türrrkiye bayrağı açan, kürdistanın kudüs'ü olan kerkük'te türrrkiye bayrağı açanlara son çağrımızdır. bundan sonra akıllı olun, aksi taktirde size şii arapların sünni araplara yaptığından beterini yaparız, evlerinizi basarız, gençlerinizi kaçırırız, sizleri göç ettiririz, geceleri uyku uyutmayız, çocuk ve kadınlarınızın kanını caddelere dökeriz, sizi savunan kürt bile olsa onu öldürürüz, hitler'in yahudilere yaptığından beterini sizlere yaparız"..!

https://www.facebook.com/IrakTurkmenleriHaberAjansi/photos/a.388899554572551.1073741828.354943134634860/702867639842406/?type=1&theater
K
6 yıl
Medieval Music Sayfasında Yapılan Ermeni Soykırımı Propagandası
Arkadaşlar sayfa normalde ortaçağ ile alakalı müzikler paylaşan bir facebook sayfası ancak bugün Ermeni soykırımı ile alakalı propaganda yaptıklarını gördüm. En azından o paylaşıma bunun bir yalan olduğu ile alakalı ufak bir yorum bırakırsanız belki bir yararı olur. Sayfanın adresi bu paylaşım ikinci sırada boş geçmeyelim. :)

https://www.facebook.com/MedievalMusic?fref=nf
K
6 yıl
Yabancı Bir Forumda Açılan Özgecan Konusu Hakkında Yorumlar
Takip ettiğim yabancı bir forumda Özgecan hakkında konu açıldı. Konuyu şuradan takip edebilirsiniz.

http://www.theapricity.com/forum/showthread.php?160194-Three-Turkish-fascists-raped-and-burned-to-death-a-20-year-old-Kurdish-student-from-Dersim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.