M

Onbaşı
25 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
148 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
G3 ağ modunu değiştirdim şebeke gitti yardım
Merhaba arkadaslar, cihazi forumdan bi arkadastan almistim amerikadan gelmis ve imei atildigini soylemisti, cihazi aldigimdan beridir 2g'de kullaniyormusum arkadas soyledi duzeltelim derken Ayarlar kismindan Mobil Şebekeler'de ağ modunu değiştirdik şebeke gitti bir daha da gelmedi dahasi suanda Mobil Şebekeler bölümüne de giremiyorum.
M
6 yıl
UŞAK'TA İKAMET EDEN ARKADAŞLARIM BAKABİLİR Mİ?
Merhaba arkadaşlar bu veya önümüzdeki haftasonu Uşağa gelmeyi düşünüyorum bir kaç gün kız arkadaşımla kalıcam fakat internetten otelleri araştırdığımda fiyatlar hem uçuk hemde sadece evli çiftleri kabul ediyorlar, bildiğiniz tavsiye ettiğiniz uygun fiyat ve kız arkadaşımla kalmayı sorun etmeyecek otel, pansiyon tarzı yerler var mıdır?
M
6 yıl
[SS] 3 dakikada çözerseniz ortalama IQ nun üstündesiniz
M
8 yıl
Kur'un devam edebilmesi için bilgisayarınız yeniden başlatılıyor
Arkadaslar ilk defa windows 7 yükleyeceğim, yükleme aşamasına kadar geliyorum saati klavyeyi falan ayarlıyorum Kurma aşamasına geliyorum, üst taraftada yazıyor Yükleme sırasında bilgisayarınız birkaç defa yeniden başlatılacak diye neyse Güncelleştirmeler yükleniyorda da tik işareti geliyor yükleme tamamlanıyor a geldigimde 15-20 saniye sonra bi ekran geliyor Kur'un devam edebilmesi için bilgisayarınızın yeniden başlatılması gerekiyor diye neyse pc yeniden başlatılıyor ama gel gelelim Kur'dan devam etmiyor işlemleri en baştan yapmak zorunda kalıyorum yani saati seçmek ülkeyi seçmek klavyeyi nereye yükleneceğini falan aynı şey 5. defa oldu hala deniyorum yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim...
M
9 yıl
Simlocklu Iphone 4'un Kontrati Bitiyor...
merhaba arkadaslar

Fransa SFR operatorunden kilitli iphone 4 umun kontrat bitimini kontrol ettim az bir zaman kalmis simdi size sormak istedigim 2 soru var;

- kontrat bittigi gun cihaz kendiliginden unlock mu olacak?
- cihazi unlock yapmak icin ayriyetten bir ucret odemem gerekiyor mu?
M
11 yıl
Teknoloji Tasarım İcatı Bulmam Gerekiyor
Arkadaslar acil teknoloji tasarım projesi bulmam gerekiyo. (icat/buluş) Ögretmene birçok projeler götürdüm ama hic birini kabul etmedi insafsız. LÜtfen Zihni Sinir in projelerinden olmasın çünkü cok uçuk kaçık şeyler. Lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.