K

Yarbay
01 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
Fiber'de ilk 15 Gün Uygulaması?
Arkadaşlar ben Dsmart kullanıyorum, normalde AKK 50 gb fakat ilk 15 gün 1 TB indirme bile yapsam hızım düşmüyor (8mbit) ve 15. günün akşam internetin hızı düşüyor. Yaklaşık 1 yıldır bu böyle. Bu durum fiber internette de böyle mi? Geçmeyi düşünüyorum fakat bu konu çok önemli.
K
8 yıl
Duygu Erdoğan (1 haftalık teknik direktörümüz)
Fatih Terim de açıkladı. Büyük ihtimalle davala ve şaş ceza alacak. FT zaten kesin cezalı. Böyle bir durumda, haftaya yapacağımız maçta teknik diretkörümüz Duygu Erdoğan olacak.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
K
9 yıl
Cruzeiro'nun Kadrosundan Kaç Kişiyi Tanıyacaksınız?
Mesajları okumadan önce tahminde bulunun bakalım kim doğru bilecek. Bu kadroda, Türk takımlarıyla sözleşme imzalamış 9 oyuncu var. 2 Oyuncu bizden. 1 Tanesi, mevkisinde dünyanın en iyilerinden ve yeni transfer oldu. Bu kadar ipucu yeter

< Resime gitmek için tıklayın >
K
9 yıl
#SuatKilicEmretsin (Twitter Kampanyasına Sessiz Kalmayın)
Arkadaşlar Twitter'da Suat Kılıç'a tepki olarak başlatılan kampanyaya siz de destek verin. Galatasaray'ı tehdit etmek kimsenin haddine değil.

Birkaç Örnek ;

#SuatKilicEmretsin Müzemizi de Beşiktaş'la paylaşalım. Onların da UEFA ve Süper Kupa'sı olsun.

#SuatkilicEmretsin Pi sayısı 4 olur.

#SuatKilicEmretsin Fitre ve zekatlarınızı lütfen Beşiktaş'a gönderin

#SuatKilicEmretsin Brazzers'taki kel adam saç ektirir.

#SuatKilicEmretsin pkk bugun silah birakir.
K
9 yıl
Fenerbahçe Melo'ya resmen talip
K
9 yıl
ŞAMPİYONLAR LİGİ TORBALAR
arkadaşlar şimdi biz kaçıncı torbadan giriyoruz?

ulan özlemişim şampiyonlar ligini be
K
10 yıl
341. Dönem 7. Kor. 6. Hd. A. Bkm. Bl. - VAN
Arkadaşlar 341'lerden VAN'a düşen kimse yok galiba. Piyango bana mı çıktı şimdi :)

Ben edindiğim bilgileri yazayım ;

Merkez en iyisiymiş fakat bazı taburlar da merkezden daha güzel olabiliyormuş. Her 3 kd'den 1'i merkezde kalıyormuş, 1'i taburda, 1'i genelde karakola düşüyormuş.

Merkez = genel olarak istediğiniz herşeyi bulabileceğiniz bir yer. lahmacun fırını v.s bile var. kantini çok iyi. çarşısı var fakat çok sık kitlenebiliyormuş.

Tabur = Taburlardan bazıları iyiymiş, hatta merkezlerden iyi tabuları bile varmış fakat genel olarak merkezden kötülermiş. En kötü yanları da çarşıları doğal olarak merkez kadar iyi değil. çarşıya çok sık çıkmayacağımız için, bu önemli bir dezavantaj değil. internet cafe varmış.

Karakol = Tabur ve merkeze göre kötü olsa da, kd'ler için karakoldaki en büyük sıkıntı soğukluk. nöbet-yemek-içmek-yatmak dışında hiçbir şey olmuyormuş. karakolda komutanlar size karşı çok iyiymiş. çok nadir de olsa pusuya çıkılabiliyormuş fakat van zaten teror olayı olarak ilk 5'e bile girmeyen bir il. yani teror konusunda sorun yok. kd'lere termal dürbün veriyorlarmış, kaçakcıları izliyoruz yani uzaktan :)


Karakol / Tabur / Merkez konusunda hiç kafanızı yormayın. Karakola düşüp çok rahat edenler de varmış , merkeze düşüp mutsuz olanlar da. İlk aylar sıkıntılı geçse de, Van'da askerlik, birçok ile göre çok güzel geçiyormuş. Tek sorun soğuk, o yüzden sağlam giyinin. Batıda yaşanan devrecilik, hırsızlık çok çok nadirmiş. kötü komutan heryerde olabilir fakat en kötüsü bile karakolda size muhtaç, o yüzden karakollar komutanlar, devrecilik, hırsızlık bakımından düşülebilecek en güzel yermiş. ankara'ya istanbul'a düşüp kabus gibi askerlik yapmak da var. bizim de kısmetimize van düştü, hayırlısı. Ben de 341 olarak gidiyorum, bunlar benim çevreden edindiğim bilgiler.

Herkes bildiklerini yazsın lütfen.
K
10 yıl
TELEFON, GARANTİSİ BİTER BİTMEZ BOZULDU
Arkadaşlar telefonu alalı tam 2 yıl oldu ve telefon, garantisi biter bitmez bozuldu. Şebeke sorunu var. Güncelleme v.s işe yaramadı, teknik servis tamiri şart. Acaba teknik servis ücretlerinden haberiniz var mı. Telefonum 6600 slide. lütfen yardımcı olun.

< Resime gitmek için tıklayın >

telefon bu, belki hatırlamayanlar olur. ya da hatırlayıp da bu sorunun çözümünü bilenler olur. durup dururken şebek çekmiyor. telefonu kapatıp açmam gerekiyor. bazen kapatıp açsam da şebeke çekmemeye devam ediyor, 4-5 kez kapatıp açmam gerekiyor ancak o zaman düzeliyor. işin garibi, evdeyken hiç çekmeme sorunu yaşamadım, hep dışardayken yaşıyorum.
K
10 yıl
HİÇBİR YERDE TERMAL MACUN YOK!!!
Arkadaşlar mağaza olarak hiçbir yerde doğru düzgün termal macun bulamıyorum. bi uygar elektronik var, orada da hep dandik macunlar satıyorlar.

Arctic cooling MX-2
Gelid GC-2
Thermalright Chill Factor

İstanbul'da bu macunlardan 1 tanesini bulabileceğim bir yer var mı mağaza olarak?
K
11 yıl
ARDA SEZONU KAPATABİLİR
Arkadaşlar az önce ntvspor'da izledim. aslında ersin düzen ile basketbol konuşuluyordu fakat birden flaş haber girdiler ve yayına Burhan Uslu bağlandı. Uzun süredir futboldan uzaktım, pek ne olup bittiğini bilmiyordum fakat Burhan Uslu ve Ersin Düzen'in söyledikleri aynen şöyle. Hatta bilgisayara kaydettim programı, inanmayan varsa yüklerim youtube'a.

Burhan Uslu :

Bu tür sakatlıklar çok ciddidir. Daha önce Kaka, Alex ve Ortega da aynı sakatlığa yakalandı. Hatta Ortega'nın futbol hayatı tehlikeye girmişti. Amelyat olursa en az 2 ay sahalardan uzak kalır, ortalama 4 ile 6 ay sürüyor tamamiyle tedavisi.

Ersin Düzen :

Arda aynen şunları söylemiş ; Amelyat olsam mı yoksa amelyatı ertelesem mi (ilaçlı tedavi).

Evet beyler durum bundan ibaret. Yani amelyat kaçınılmaz fakat ne zaman olacağı mechul. Amelyatta en iyi mükemmel ihtimalle 2 ay, ortalama ise 4-6 ay sürüyormuş fakat 6 ay topa vuramayan birisi için zaten "sezonu kapattı" deniyor. Geçmiş olsun. amelyatı bizim doktorlar yaparsa zaten, ayağını eline verir öyle taburcu ederler. Adnan Polat geldiğinden beri uğursuzluklar peşimizi bırakmadı resmen. Büyücü bir kadını kovmuş odasından, aklıma saçma sapan şeyler geliyor ama bu kadar da olmaz arkadaş. Bunun adı kesinlikle şanssızlık değil.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.