N

Binbaşı
21 Şubat 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
1060 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
N
5 gün
Hükümet kredi karşılığı mı esnafı sattı?
Arkadaşlar, çok konuşulduğunu duymadım ama Dünya Bankası gelişmekte olan ülkelere istedikleri kovid politikalarını uygılama karşılığında ciddi kredi dağıtmış. Bizim hükümet de ciddi kredi almış.

Belarus devlet başkanı benzer öneriyi kabul etmemiş ve bunu da ifşa etmişti : linkini verdiği yazıda " IMF , karantina, sokağa çıkma yasakları ve kapatma yasakları karşılığında mali destek " teklif etmiş. Biliyorsunuzdur : Belarus, kapanma yapmadı ve ülkede ciddi sağlık sorunları baş göstermediği gibi bizdeki gibi ekonomiyi çökertmediler.


Biz, kredi aldık ama özellikle küçük işletmeleri ve esnafı ekonomik olarak çok yıprattık. Binlerce insan aylarca işsiz gezdi hala da işsiz.


Hükümet kredileri ihtiyacı olanlara verdi mi, haberlerde gördüğümüz kadarıyla vermedi. Millet kan ağlıyor.

O alınan krediler nereye gitti çok merak ediyorum. Sağlık önlemleri alıyoruz diyip kredi alıp küçük işletmeleri batırdılar. Belarus kadar olamadılar.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


https://eng.belta.by/president/view/belarus-president-unwilling-to-accept-additional-terms-to-get-foreign-loans-131164-2020/?fbclid=IwAR1jAXrfiKOI1enOJW1HYy6fWgoQvzqibC2k5HESyNo9usymb_7CxCgHSm0
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
N
7 gün
DSÖ'nün duyurulmayan PCR itirafı
Konuşan ABD'li eski senatör, Dr. Scott Jensen. Aynı zamanda doktor.
Videonun içeriği PCR testleri ile ilgili DSÖ'nün son bilgilendirmesi (!)

Hani gribin tatile gittiğini bu test sayesinde artık Kovid olduğumuzu söyleyen meşhur PCR testi.

Video silinirse alternatif link: https://www.bitchute.com/video/ClA7c4ot63no/

Videoyu izlemek için tıklayınız

Altyazı ve viode ve diğer önemli bilgiler için takip etmenizi tavsiye ederim viode kaynağını: https://t.me/bernayeniseyAKILSUZGECI
N
3 hafta
Fransa 65 yaş üstünü aşılamayacakmış
Habere göre Fransa 65 yaş üstünü aşılamayacakmış. Ellerinde aşının yaşlı insanlarda etkili olduğunu gösteren yeterince veri yokmuş

Size de garip gelmedi mi? Özellikle Fransa'daki ölümlerin çoğunun, diğer Avrupa ülkeleri gibi, 65 yaş üstünden geldiği düşünüldüğünde....

Grafikte kovidden ölenlerin yaş dağılımları gözüküyor, kör olana bile bişi anlatır heralde?

Elinizde böyle bir grafik varken aşıyı A grubuna mı yaparsınız yoksa B grubuna mı?
https://www.independent.co.uk/news/france-says-no-astrazeneca-virus-vaccine-for-people-over-65-france-emmanuel-macron-astrazeneca-company-government-b1796639.html


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
4 hafta
XC60 vs X3
Arkadaşlar sizce aşağıdaki ilandaki arabalardan hangisi tercih edilmeli?

Bir de galeriden araç alırken özellikle bu ilanlardaki araçları sizce neye dikkat etmeli? Bu galerilerin Bağcılar veya Bahçelievler gibi yerlerde olması beni düşündürdü biraz.


https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volvo-2021-donanimli-xc60-2.0-d-b4-awd-inscription-874114065/detay

1.6 motor, X3 kasasını sorunsuz çeker mi acaba?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-bmw-ekcar-dan-2020-0km-x3-sdrive-x-line-ici-taba-navi-hafiza-bayi-892041111/detay
N
geçen ay
Qashqai 360 Kamera ve Elek. Bagaj yapacak yer
Arkadaşlar, İstanbul Anadolu yakasında Qashqai'ye 360 Kamera (ön-arka-yanlar) ve Elek. Bagajı yapacak yer biliyor musunuz? Yaptıran ve tavsiye eden varsa paylaşırsa sevinirim.
N
2 ay
Ekonomi neden batırılıyor ve yaklaşan Büyük Reset
Açıkçası ekonomi diye bize gösterilen borsa ve dolara değil de zenginler dışında kalan halkın her gün geçinmekte daha fazla zorlanmasına bakmak lazım.

Çok güzel göstermişler, zenginler daha zengin, fakirler daha fakir oluyor ve bu daha önceki senelerde gördüğümüzden çok daha hızlı oluyor!

Videoyu izlemek için tıklayınız
N
2 ay
ANKET: 2009'da Dünya Kandırıldı mı Kandırılmadı mı?
Bu anket 2009 Domuz gribi salgını ile ilgili. İlk resimde görebileceğiniz üzere AB Sağlık komisyonu konunun araştırılmasını istemiş 2010 yılında ancak sonuçta ne oldu bilmiyorum, bir şey çıkmadı sanırım.

Lütfen günümüzdeki salgın tartışmaları içine çekilmesin konu.

İnternette araştırma yaparken 2009'da ne olmuş hatırlamak istedim ve şu haberleri buldum. Bazıları konu çok net kandırıldık diyebilir, diğerleri alakası yok diyebilir. Benim tahminim çoğu insanın bir fikri olmadığı yönünde, ne de olsa unutuldu bile.

Yine de aklımızda ne kalmış merak ettiğim için ankete katılmanızı rica ederim.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
2 ay
ABD'de Darbe mi oldu?
Dün ABD başkanı açıklama yaptı, inanılmaz usulsüzlükler tespit ettik, davalar açtık medya yer vermiyor, google sansürlüyor diye.

Gerçekten de doğru çünkü ben haberlerde hiç duymuyorum bu açıklamalarını.Diğer taraftan Biden'ın oğlunun gerçekten çok rezil video ve fotoğrafları çıktı ( Hunter Biden ) Bu fotoğraflar nedense bizim medya dahil hiçbir yerde çok gündeme gelmedi.

Sadece Hunter Biden fotoğraflarının sansürü bile Trump-Biden arasında medyanın Biden'ın tarafını tuttuğunu net gösteriyor bence. Trump'ın ailesinden biri bunları yapsa yer gök oynamıştı çünkü.


Ve her seferinde şu video bana aslında gerçek gücün medyayı elinde tutanların olduğunu bir daha hatırlatıyor. Kimi istiyorlarsa onu başa getiriyorlar.N
2 ay
Trump'tan İngiltere kararına çıkış
İngiltere, toplam ölü sayılarında geçmiş senelere göre daha fazla ölüm olmadığı halde, kovid'in daha bulaşıcı bir versiyonu çıkmış diyerek belli yerlerde daha fazla kapanma kararı aldı.

Trump ise bu karara tepki göstermiş:

quote:

Kapanma istemiyoruz. Önlem problemden daha kötü olamaz !


https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1340377186847625218
N
4 ay
Elon Musk 1 günde 4 covid testi yaptırmış
Aynı gün içinde yapılan 4 testin ikisi pozitif ikisi negatif çıkmış. Bunlar antijen testi sonuçları. Bazıları hala antijen testi yaptırmaya çalışıyor.

Nedense covid testlerinin sonuçları üzerine medyada çok konuşulmuyor. Eğer yakında twitter yasaklarsa Elon Musk gibi bu saçmalıkları açıklayanları da duyamayacağız bende.


https://twitter.com/elonmusk/status/1327125840040169472
Twitter'dan duyurmuş: linke gitmek için 2 o'yu i olarak değiştirin:

quote:

https://twootter.com/elonmusk/status/1327125840040169472


https://twitter.com/elonmusk/status/1327125840040169472
https://twitter.com/elonmusk/status/1327125840040169472https://twitter.com/elonmusk/status/1327125840040169472
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.