I

Yüzbaşı
03 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 ay
Mozilla Firefoxda Resimler Görünmüyor.
Arkadaşlar son sürüm mozilla kullanıyorum bazı forumlarda resimler görünmüyor. Chrome ile bakınca sorun olmadığını görüyorum. Bazende siyah kutucuklar oluşuyor. Anlık gelip gidiyor. Yardımcı olur musunuz?
I
3 ay
BLACKPINK - 'Forever Young' Yardım Lazım.!!
Konunun yeri burasımı bilmiyorum umarım doğru yere acmışımdır.

Arkadaşlar bu müziği daha önce dinlemiştim. Blackpink söylemiş olsada bunun başka bir versiyonuda var. Bir türlü bulamadım bir film müziğimiydi bulamıyorum bilen varsa yazabilir mi?

Videoyu izlemek için tıklayınız
I
9 ay
3 Mps Hız alabilir miyim?
< Resime gitmek için tıklayın >

16 mblik tarife kullanıyorum sözde son 2 aydır sokak lambalarına parelel akşamları hattım kopuyor. 4 mb gündüzleri sorun yok ama akşamları hat sürekli kopma yapıyordu.

4 mb den 2 ye düşürdük hat şuan sorunsuz çalışıyor ama net hızım çok yavaşladı. Merak ettiğim 3 mb olarak hattımı nasıl ayarlayabilirim. Böyle bir seçenek var mı?
I
geçen yıl
HP pavilion au114nt Ekran değişimi.
Arkdaşlar 2 yıllık pc ekran sorunu yaşıyorum. Garanti bittiği için servise pc yi vermedim. Daha önce ekran değişimi yapan varmı?

Bu modele uygun ekran nerden alabilirim?

< Resime gitmek için tıklayın >
I
2 yıl
Hp Pavilion Ekranda Dalgalanma Var. Sizce Sorun Nedir?
HP Pavilion - 15-au114nt modeli 3 yıldır kullanıyorum ilk başlarda fazla önemsemedim ayda bir ekranda dalgalanma oluyordu oda kısa süreli gelip gidiyordu. Yaklaşık son bir hafta içinde özellikle pc ilk acılma sürelerinde sürekli ekran gidiyor.

Sizce sorun anakarttamı vardır. Garantisi bitti.

< Resime gitmek için tıklayın >
I
2 yıl
Ekrem İmamoğlu Reklam Filmi 2019 - İstanbul senin, yeni bir başlangıç senin.
I
2 yıl
Ekonomi Bozuk Olduğu Halde Reis Bu Seçimi Nasıl Kazandı.
Türkiye'de girdiği her seçimi kazanan siyasi deha Reis toplumu nasıl tavlayacağını çok iyi biliyor.

Ekonominin durumu beklendiği gibi fazla bir etki yaratmayacak. Kararsız olan Ak parti secmeni ikna edildi. Sağda solda Reisin seçim stratejisinin yanlış olduğunu söyleyenler büyük bir yanılgı içerisindeler. Son zamanlar da zaten ekonomi hiç konuşulmuyor.

Beka sorunu. Muhalefet partilerini HDP-PKK ile ilişkilendirilmesi ile kararsız olan seçmen tekrar geri kazanılmış oldu. Başka partilere de gitmesi önlenmiş oldu. Youtube da sokak röportajlarını izleyen arkadaşlar bu durumu görebilirler.

31 mart akşamı çıkacak sonucların 24 haziran sonuçlarından fazla bir farkı olmayacak. Yerel seçimlerde zaten 5 puan her zaman düşük oy almıştır. Cumhur ittifakın % 44-46 arası bir oy alacağını düşünüyorum.
I
2 yıl
Ekonomi Nasıl Düzeltilebilir. Çözüm Önerileriniz.
Türkiye acilen ekonomi modelini değiştirmek zorunda. Gazi Mustafa Kemal Atatürkün 1930-1938 yıllarında uyguladığı. Planlı karma ekonomi modeline geri dönmek zorunda.Devletçilik sistem tekrar benimsenmeli. Özellikle tarım alanlarında organizyonlara başlamalı. 5 yıllık 10 yıllık kalkınma planları yapmalı ve buna bire bir uymalı. Yabancıların insifiyatında kurgulanan ekonomi modelinden tamamen vaz gecmeli. üretim ve sanayi odaklı Yerli ve milli tamamen kendisine ait olan planlı karma ekonomisine gecmek zorunda.

Bu konuda siz nasıl düşünüyorsunuz.?
I
2 yıl
Hani sanal alemde sağa sola saldıran troller var ya, canlı kanlı izleyin bir de.
Hani sanal alemde sağa sola saldıran troller var ya, canlı kanlı izleyin bir de.

https://twitter.com/sevgi_ysr_/status/1095682513245229056
I
3 yıl
£1.500.000 milyon pound bir bağış ile ödüllendirildiniz!
Son bir aydır tarafıma böyle bir mail geldi. Büyük olasılıkla bir dolandırma düzmecesi.

Böyle bir şeyin gercek olması cok anarmol bir durum. Gelen e postalara cevap veriyorum. Nette bakındım herhangi bir kaynak bulamadım. Buraya yazmaya karar verdim. Gelen e postalar.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Konunun index alması için gelen ilk mail.

quote:

İyi günler sevgili

Eşim ve ben £161.653.000 milyon pound Jackpot piyango bir parçası £1.500.000 milyon pound bir bağış ile ödüllendirilir, adınızı göndermek, adres, ülke, iddiaları için telefon numarası.

İlk cevabınızı bekliyoruz ve Tanrı sizi korusun.

İyi şanslar.
Colin & Chris Weir


Son gelen e postaya cevap yazmadım. £1.500.000 milyon pound para gönderilecek ama benden £340 pound transfer ücretleri için ödeme yapmamı talep ediyorlar. Sanırım bu detayda kişiler niyetlerini belirtmiş oldular.

Böyle bir e posta alan arkdaşlar oldumu? Siz ne yanıt verdiniz? Ya da Görmezden delip gelen e postayı sildiniz mi ?

Umarım konunun yeri doğrdudur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.