N

Çavuş
16 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
7 yıl
Bu kazada Hangi Araç Hatalı ?
Merhaba arkadaşlar,

Kaza tutanağının fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz. Her iki sürücü de sokak hükmündeki yoldan istikamet ederken yağmurlu havada düz yoldan yokuş aşağı gelen araç gereğinden gızlı olarak yokuş aşağı inerken fren yapmış, duramadan diğer sokaktan çıkan aracın sol arka tekerlek ve arka kapısına vurmuş. Bu durumda sizce kim suçludur ? Geçiş üstünlüğü bu durumda kime aittir ?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
N
10 yıl
Tramer Kayıt Sorunu
Arkadaşlar aylar önce 2 kere evimin önünden kelebek camı kırılarak aracın stepnesi çalındı. Kaskomu yenilemek için sigorta acentesiyle konuştuğumda bana tramer kaydını gösterdi. Tramer kaydında bu iki hasar da çarpma çarpışma devrilme hasar kalemi olarak kayda geçmiş. Acenteyle bunu konuştuğumda hırsızlık gibi bir kalemin olmadığını o yüzden 'çarpma çarpışma devrilme' olarak kayıtlara yansıdığını söylediler ? Bu söylenen doğru mudur acaba ? Bunun bir çözümü var mıdır arkadaşlar ?

Bir de geçen sene 850 tl prim ödemişken (hasarsızlık indirimi olmadan) sadece bu iki hasarı kasko kapsamında yaptırmamla birlikte bu sene için istedikleri miktar 1800 tl ye çıktı. Primin bu kadar yüksek olması da normal mi arkadaşlar ?
N
10 yıl
1600x1200 çözünürlük verebilen 20" monitör tavsiyesi
Arkadaşlar 1600x1200 çözünürlük verebilen 20" civarında bir monitöre ihtiyacım var. Tavsiyeleriniz konusunda şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
N
11 yıl
Turkcell Mağduriyeti
Arkadaşlar Turkcell'in cayma bedelli her yöne 120 dk bedava kontratına katılmıştım bir hattımla. Ancak daha sonra bu hattımı kullanmayı bıraktım. Ve eve fatura gelmiyordu. Ben de ödenmemiş faturaları kontrol etmeyi unuttum. Ve bugun müşteri hizmetleri beni aradı 3 adet ödenmemiş faturam olduğunu ve bu yüzden hattımın tamamen iptal olduğunu ve borcumu ödemezsem bu çarşamba dosyanın avukata gideceğini belirtti. Ancak son faturaya 300 tl olan cayma bedeli yansıtılmış. Toplam 3 fatura olarak 360 tl borcum görünüyor. Ancak ben kendi isteğimle hattımı kapatmadım sadece insani bir şekilde kullanılmayan hattın sabit ücret faturalarını ödemeyi unuttum. Ve müşteri hizmetleri bana hattımın kapatılacağını hatırlatmıyor ama 360 tl toplam borç çıkarıp ödeyin yoksa avukata dosyanız gidiyor diye savunuyor. Ben bu 300 tl lik cayma bedelini nasıl ödemeden kurtulurum yardımlarınızı bekliyorum. :(

Not: Şu anda aktif olarak 3 tane faturalı Turkcell hattım var ve ortalama olarak 150-200 tl fatura ödeniyor toplam olarak. Bu konu acaba Turkcell'in bu konuda fikrini değiştirebilir mi ?
N
13 yıl
Faturalı Kampuscelliler
selam arkadaşlar..

aklıma takılan biriki soru var turkcellin sitesinde de bunlara net cevaplar bulamadım...

şimdi biz faturalı kampuscelliler günde 5 sms den sonra tüm turkcellilere gönderdiğimiz smsler ücretsiz mi oluyor... kampuscelliler dışındakilere gönderdiğimiz smslerden bahsediyorum...

bir de kampuscellden kampuscell e örneğin hiç kapatmadan 60 dk konuşsam 6 kontör karşılığı ücret mi yazıyor ??
not: genç paketi üyesi değilim
N
14 yıl
PHILIPS - 42PFL5322 Arıza ve Yorumlar
Selam arkadaşlar,
Dün PHILIPS - 42PFL5322 aldık ilk gün kurulumunu yaptık herhangi bir sorun yoktu bugün ise tv de enine çizgiler oluşmaya başladı. Digiturk ile scart girişi üzerinden kullanılıyor televizyon. Scart kablosunu da değiştim ne olur ne olmaz diye ancak televizyon kendi menülerinde de bu sorunu yapmaya devam etti yani üzerinde hiçbir cihaz ve anten takılı değilken ekranda enine çizgiler vardı. Ürünün 2. gününde oluşan bu arıza konusunda yorumunuz nedir ? Sizce ürünün iadesini isteyip başka bir modele mi bakmalıyım. Ürün bu fiyat ve özellikler olarak oldukça cazip geldi. Ürün hakkındaki genel yorumunuz nedir ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
N
15 yıl
Hesap arıyorum
Selam arkadaşlar bu aralar sıkıldım kendi hesabımı bırakıp başka hesaba geçmek istiyorum.

Evren fark etmez. Puan da çok fazla önemli değil. Oynamak için hesap rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
N
15 yıl
Notebook Tavsiyesi
Arkadaşlar 4-5 saattir başlıkları okuyorum işin içinden çıkamadım.
Aradığım özellikler:
15.4 inc ekran
Pil ömrü kısa olmasın (ortalama 3 saat)
ekran kartı da orta birşey olsun bazı oyunlar oynanabilir olsun.
Fiyat olarak maksimum 2.000 ytl civarını düşünüyorum.
Bu özelliklere göre tavsiye edeceğiniz notebook ları yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.