X

Yüzbaşı
21 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
361009 Gün Cezalı
357813 gün 14 s. 55 dk.
Gönderiler Hakkında
X
9 yıl
Pm ile Din ve Siyaset konuşmak yasak/ban sebebi olabilir mi?
Eğer karşıdaki şikayet ederse böyle bi durum yaşanır mı?
X
9 yıl
Guinea Pig aldım SS'li
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
150 tlye aldım , cinsi erkek gerçekten çok sevimli yakında dişi alacağım , ömürleri 7-8 sene oluyor ayrıca yavrular olduğunda en az 80-90 tl satılabiliyor eğitim vermesi kolay ilgi göstermeyince bunalıma girebiliyor , elime alıp seviyorum masum masum bana bakıyor, ortadaki hamster kafesi ama altını söktüm üstünüde örttüm orda yatıyor


Salatalık kavgası
Videoyu izlemek için tıklayınız


Ayrıca köpek almayı düşündüm gezdirmesi , yıkaması dert diye düşündüm , kedi sevmiyorum , zaten hamster besliyorum buda cabası oldu, evdede dolaşabiliyorlar
Videoyu izlemek için tıklayınız
X
9 yıl
Kadın olsaydınız ne isterdiniz
Yani haksız değiller işe bu yanından bakarsanız zengin koca demek mümkün
X
9 yıl
Cote Zellers hatırlayan varmı ?
< Resime gitmek için tıklayın >

6-7 sene önce izlerdik , uzaylının mağara adamını eğitmesi gerçekten komedi az önce cnbc de gördüm
X
9 yıl
Ediz Hun Sakallı Hali
Hiç sakal,bıyık bıraktığını görmemiştim antika fotolarda gördüm < Resime gitmek için tıklayın >
X
9 yıl
Babaya Söylemek isteyipte Söyleyemediğiniz
Gıcık herifin tekisin. yalan söylemeyi de hiç beceremiyorsun bütün kirli sırlarını biliyorum ama susmak zorundayım..bir adam tutup seni hususi dövdürmek istiyorum.sonrada pansuman yaparım sana fenamı şöyle bastıra bastıra..lanet olası vicdanım beni rahat bırakmaz
X
9 yıl
ebook okuyan varmı?
Beyler telefonda e-kitap okumak daha zevkli oluyor ama pek bulamıyorum acaba önerebileceginiz site varmı?
X
9 yıl
Çin Sanayi Bakanlığı: Ucuz Değil, Zararına Satıyoruz
Kalite konusunda uzun süredir büyük eleştirilere uğrayan Çin malları hakkında beklenen açıklama sonunda Çin Halk Cumhuriyeti Sanayi Bakanı Lyhn Zhaoxing'den geldi. Bakan Zhaoxing, Çin malı ürünlere sırf ucuz oldukları için büyük haksızlık yapıldığını iddia ederek, "İnanın ayağınız alışsın diye kaç senedir zararına satıyoruz. Bizim mallardan daha kalitelisi ve daha ucuzu varsa getirin hepsini ben satın alayım!" sözleriyle tüketicilere güven aşıladı.
"Kaliteyi ucuza veriyoruz"
Uluslararası basına yaptığı açıklamasına, ”Aslında benim bir şey dememe gerek yok, mallar zaten kendini gösteriyor. Ancak asılsız suçlamalara karşı daha fazla da sessiz kalamazdık." sözleriyle başlayan Zhaoxing, "Piyasada bizden ucuzu yok diye maksatları belli kimi çevreler ürünlerimizi 'kalitesiz', 'dayanıksız' gibi çirkin sıfatlarla yıpratma gayreti içindeler. Bir sustuk, iki sustuk ama artık susmayacağız!" diyerek diğer sanayileşmiş ülkelere adeta gözdağı verdi. Konuşması sırasında oldukça gergin olduğu gözlenen Çinli Bakan, sert açıklamalarına şu sözlerle devam etti: "Ucuz satıyoruz diye özenmediğimiz anlamına mı geliyor? İlla geçirmek mi lazım yani? İki tane fenerli çakmak çalışmadı, bir tane oyuncağın tekeri çıktı diye koskoca sanayimizi yerin dibine sokmaya kimsenin hakkı yok. Toyota’nın yaptığını biz yapsaydık demediğinizi bırakmazdınız. Adamların arabasında bir tek torpido gözü düzgün çalışıyor..."
“Bir şey olursa garantisi benim!”
Konuşma yaptığı mikrofonun sık sık arızalanması nedeniyle söylediklerinin geri kalan kısmı tam olarak anlaşılamayan Zhaoxing, açıklamalarını galiba şöyle noktaladı: “...Ürünlerimizi... sağını solunu iyice incele...beğenmez...gidin yine istedi...yerden alı..Hiçbir şey olmaz...garantisi benim...Geçen Norveç’e 200 konteynır Golce-Dabanna gömlek gön...bir tanesi geri dönme...İnanır mısınız üstümdeki de aynı..2 senedir giyiyorum...kicem biri adam gibi bir mikrofon getirsin bana!"
X
9 yıl
yeşil renkli adidas eşofman altı giyen kız
Türk kızlarınının neredeyse çoğu giyiyor heralde
X
9 yıl
Vücuda Tam Oturan T-Shirt Markaları
Beyler çoğu t-shirtler kol kısımlarına tam oturmuyor ve vücuda bol gibi geliyor , bu resimdeki gibi kol ve vücuda tam oturabilen bildiğiniz markalar varmı mesela mavinin çok güzel t-shirtleri var böyle kol kısmı lastikli gibi yani sarıyor kolu ve vücut ortaya çıkıyor.
Demek istediğim kol kısmı t-shirtte sarkık durunca hiç yakışmıyor bu resimdeki t-shirt gibi ne önerebilirsiniz

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.