T

Binbaşı
07 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
Dolar düşer mi?
Evet şu an mevcut kur 6.08 acaba 2020 senesinde 10tl'yi görür mü yoksa, düşer mi, bu durumda dışarıdan gelen hemen hemen her ürün, gıda-giyim-hobi vb.oldukça artacak ve hemen hemen hiçbir şey alamayacak duruma geleceğiz, çünkü zamlar ve dolar arttıkça alım gücü düşüyor, maaşa eklenen rakam yetmiyor, eskiden Parfüm, Ayakkabı,Et ürünleri çok daha makuldu, almak zordu ama bugün çok daha zor, acaba bunlar daha iyi günlerimiz mi, dolar 2 tl'ye insin TL değer kazansın yerine Dolar keşke 6 da kalsaydı diyecek miyiz?
T
2 yıl
başım belada, hoca beni yakacak gibi.
Merhaba, hemen konuyu kısaca anlatayım, şimdi dersteydik ve hoca yemeğe gidecekti, son birkaç arkadaş kaldı, hoca da anahtarı verdi bize, yani diğerleri almadı ben aldım ve veririm size dedim neyse, cebimde unutmuşum ve hocaya vermemişim, öyle çarşıya gittim, bu arada anahtar da hocanın değilmiş, kendi anahtarını kaybetmiş ve bölüm başkanından almış, neyse otobüsten tam indim telefonum çaldı, baktım abla arıyor, sınıftan birisi kendisini üstün gören ve herkesi ezen biri, hocanın kankası gibi yalakacı birisi, neyse diyor hoca sinirlendi 5 dakikaya anahtarı istiyor, benim de acil işim var anahtarı 5 daklikaya getiremem zaten çarşı ile üniversite 45 dakika diyorum, neyse bu diğer bir abla var ona verdi telefonu o daha ılımlı ve iyi birisi, durumu anlattı anahtar hocanın değil, bölüm başkanı da soruyor, senden anahtarı istiyor diye, dedim geliyorum, ama geç gelirim 30-45 dakiyaya gittim anahtarı bu diğer ablaya verirken biraz da hata yaptım masada oturuyordu, masaya attım anahtarı, amamcım tepki değildi, hatta anahtarı verdikten sonra hoca bana neden kızsın ki, çocuk değilim insanlık hali falan dedim, kusura bakma falan dedim, ama hoca orada değili bu kadın da yememiş içmemiş direkt gidip abartarak olayı anlatmış, bugün gittim okula baktım bir arkadaş daha varsa derse giren hoca seni bitirecek mahvedecek çok sinirlenmiş diyor,hocanın yanına gittim derse giriyordu, sana çok sinirlendim sonra konuşacağım seninle falan dedi, şimdi ben bu adamın yanına gidince ne diyeyim ne yapayım da olaydan sıyrılayım adam zaten biraz disiğlinli ve takıntılı, çocuk gibi azarlıyor herkesi beni de azarlıyor derste falan ufak şeyde, bu olayla birlikte herhalde dersten bile bırakır diye düşünüyorum ya, ya tepki koyar umursamaz beni, ve kötü davranır. ne önerirsiniz, haftaya hocanın yanına gideceğim, odasına.
T
2 yıl
AliExpress'tej aldığım çiçek tohumu gelmiyor?
Merhabalar,halen Laos'ta bekletikdiğini gördüm 1 ay oldu halen orada gözüküyor, ne yapmam gerekiyor?
T
2 yıl
charlie chaplin'in 15 yaşında kızlarla evlenmesi
15 yaşında kızlara ilgi duyuyormuş ve 2 kez hayatında 15 lik kızla evlilik yapmış? biliyor muydunuz?

kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/charlie-chaplin-2-bin-kadinla-yatti-26169388
T
2 yıl
forum dh imdb modülünü bir ben mi seviyorum?çok harika yapmışlar yahu, bilgiler, kapak ve renk uyumu. forum dh'nin yıllardır tek sevdiğim şeyi diyebilirim, izlediğim filmleri paintte düzenleyip arşivliyorum.
T
2 yıl
alien vs predator'u çizdim nasıl olmuş?
T
2 yıl
telefonun orta kısmında dokunmatik arızalandı
alalı 5 ay oldu fazla oyun oynadığım için mi bilmiyorum. uzun ve çizgisel bir yerde telefonu yatay tutunca dikey olarak tam orta kısmında dokunmatik çalışmıyorü sürükleme yapamıyorum bu yüzden ve sorunlar yaşıyorum, ne yapabilirim?
T
2 yıl
tablet önerisi
oyun oynamak için alacağım, ucuz ve minik bir şey arıyorum. ne önerirsiniz? ayrıca, 2.el de olabilir.
T
2 yıl
windows 10 sorunu!!!!!
windows 7'den 10'a yükselttim fakat hiç memnun değilim, şimdi geri de dönemiyorum 7'ye. eski bilgileri sildim. İnternetten ne video izleyebiliyorum ne de bir şey indirebiliyorum, net hızım yüksek ama sorun var. 5 mblik indirmede bile ağ hatası diyor. ya da DVD VCD açında Media Player ile oynatamıyorum. yardım edebilecek var mı?
T
3 yıl
2000'lileri ciddiye almıyorum
bu bir tek bende mi oluyor? ne bileyim 2000 ve sonrası çok anlamsız, ben halen alışamadım bu nesile. yaşlanma kompleksi midir nedir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.