A

Teğmen
25 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Guild Arayışı
Oyuna başlayalı yaklaşık 10 gün oldu Lvl 85 oldum. Betreyalda Molten Strike Jugger oynuyorum. Aktif olarak oynayan guild varsa girmek isterim.
A
8 yıl
Yardım lazım müzik seti ve ses sitemi
Bilgisayarın sesini ve monitorun sesini verebileceğim bir ses sistemi yada muzik seti lazım.
Kısaca olayı anlatayım biraz. Playstationı hdmi ile monitöre bağladım. Hem bilgisayardan hemde monitör üzerinden ses verebilecek bir sistem lazım tak cıkar olmaması gerekiyor. Tuşla bir şekilde geçiş yapılabilecek böyle bir ürün var mıdır?
A
9 yıl
Alınık WOW accountu.
Arkadaslar wow acc. arıyorum icinde wotlk ve cat. olmaması, accin 4 marttan sonra inaktif olması gerekmektedir.( Tbc olup olmaması önemli degildir, ilk wow da olur.)
İçindeki charların ve itemların benim için hiçbir önemi yoktur, bunun için para istemeyin.

Fiyatları özelden gönderirseniz sevinirim.

NOT: Alış nedeni belli oluyor ilandan :)Sağda solda işe yaramayan hesabınız varsa ve aktif olmuyorsa bana satın lütfen
A
9 yıl
1156 pin için soğutucu yardımı
İ3 540 işlemcimi oc yapacam bunun için 0 veya 2. el farketmez 80 tl ye kadar cpu soğutucu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
A
9 yıl
Psu anakartı yaktı.
Vatan bilgisayardan yeni aldıgım power sup. anakartımı yaktı. Anakartımı garantiye verdim ve power sup. ise firma distribütör e gönderdi ve oradan değişim kararı çıkmış ama ellerinde olmadığı için şimdilik veremiyorlar.
Ben vatan bilgşisayarda tutanak tutturdum. Ayıplı maldan doğan hasarın karşılanmasını istedim. Eğer ki anakartım garantiden gelmezse ne gibi bir yol izlemeliyim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
http://www.alomaliye.com/4077_sayili_kanun.htm ayıplı mal kısmında zararın karşılanacagı yazıor ama ne yapacam bilmiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.