S

Yüzbaşı
31 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
8 yıl
İTÜ Bilişim Sistemleri Mühendisliği -SUNY
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır araştırdığım ve çok istediğim bu bölüme girdim. Başka kazanan varsa burada tanışalım kaynaşalım.
S
8 yıl
Eğlencelik Ufak Bir Kayıt; Ezoluk Sanatı
Merhaba arkadaşlar, bir dostumla yaptığımız tarzımız dışı ve eğlencelik, deneysel bir çalışmayı sizinle paylaşmak istedim, umarım beğenirsiniz.
http://snd.sc/YfXiCn
Zaman ayırmanız ve dinlemeniz dileğiyle, şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar yorum belirtin lütfen iyi kötü.
S
10 yıl
Facebook Duvarı Hakkında
Selam arkadaşlar, bir süredir facebook hesabımdaki duvarı temizlemeye çalışıyorum. Bunun kolay bi yolu olmadığını öğrendikten sonra tek tek temizlemeye başladım ve bitirdim, daha doğrusu bitirdiğimi sanıyordum. Hala kendi duvarıma baktığımda "no more posts" diyor ama arkadaşımın hesabından kendi hesabıma baktığımda "playstationnetwork ve my daily fortune" paylaşımlarının silinmediğini görüyorum. Acil yardımlarınıza çok ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.
S
10 yıl
Wireless Modemi Kablolu Kullanmak??
Arkadaşlar öncelikle böyle dandik bi soru sorduğum için özür dilerim, ama daha önce hiç wireless modem kullanmadım ve bu konuda da bilgim yok.
Şimdi, evde biri masaüstü bir de dizüstü bilgisayar var. Ben evimdeki kablolu interneti bir wireless modem aracılığıyla kablosuza çevirmek istiyorum ama şöyle ki, masaüstü bilgisayarımda wireless alıcısı yok. Fiyatlara da baktım, iyi olanlarının fiyatı 50-80 lira civarında ve açıkçası bu parayı vermek istemiyorum.

Sorum şudur ki;
ben bu alacağım kablosuz modemi, wireless özelliklerinden yararlanırken, masaüstü bilgisayarım için bir kablolu modem gibi kullanabilir miyim?
S
11 yıl
Creative ZEN 4 GB bağlantı sorunu...
Arkadaşlar geçen gün creative zen 4gbımla uyuya kalmışım.uyandığımda aletin üstünde firmware problem yazıyordu.alet kapanmıyor ve pc ile bağlantı kurulamıyordu.reset ile kapattım ve recoveryye geldim.tüm seçenekleri denedim ve en güncel firmware updateini indirdim.update programı mp3ü görmüyordu.bunun üzerine recovery toolu indirdim ve orada program aleti tanıdı ve updatei indirmeye başladı yeniden.inen update yine mp3ü görmüyordu.tekrar denedim recovery toolu.o aleti görüyordu ama update pro.su hala görmüyor...yardımlarınızı bekliyorum...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.