L

Onbaşı
01 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
8 yıl
Windows 7 Home Premium x64 Türkçe
Windows 7 Home Premium x64 Türkçe (Turkish değil Türkçe orjinal microsoftun verdiği link var mı?) elimde ürün anahtarı mevcut ama dvd yi kaybettim??
L
8 yıl
Düşük Desteği Sv40
Görev özeti;
Anladığım kadarıyla moblardan düşen çöpleri (Canavar yan ürünleri)'ni çıkartıp Y > Simya > Sök sekmesinde ''Void Rondo'' ile kırdıracağız. Ancak Silkroad-R'de 70 Levele kadar (Token, Elixir, Stone, Görev İtemi) hariç hiçbir şey çıkmıyor. 70 Level üzerinde ise bunlara sadece (Hp, Mp, Vigor, Return) ekleniyor. İşin garibi bu görev 40 levele ait. Ayrıca 10 General Token veriyor. Evet arkadaşlar acil yardım bekliyorum oyunda sormadığım kimse kalmadı hatta bir arkadaşı alexte çöp toplamasını rica ettim ordada çıkmadı. Ne yapıcağım lütfen internetteki bilgiler sadece iSRO'ya ait yani rSRO'da çöp çıkmıyor, iSRO'da çöp çıkıyor..???
L
8 yıl
Boy
Merhaba arkadaşlar;
8. sınıf (14 yaş)'ından beri boyum 1.75
- Balık yağı hapı almayı, düzenli olarak süt içmeyi, düzenli olarak uyumayı, elimden geldiğince beslenmeyi ve vücut geliştirme sporuna uzun bir ara vermeyi düşünüyorum.
8. sınıfta benden 10 cm'e kadar kısa olanların her biri beni en az 5 cm ve daha fazla geçmiş olmaları çok zoruma gidiyor. Eski ilkokul arkadaşlarımla dışarıda karşılaşmam sonucu girdiğim bir psikolojik durum. Şuanda 17 yaşındayım..... neyse masal anlatıp canınızı sıkmayayım direk mevzuya gireyim. Kısa ve öz benim en az 5 cm uzamam gerek. İdeal boy 1.80 olduğu için... İsterdimki 1.90 2.00+ olmak ancak olanla şükretmeyi bilmek lazım. Yani 5 şeyi yaparsam 5 cm uzarmıyım? Vakit kaybetmek istemiyorum eğer uzamaz ise vücut geliştirme sporunda formumu boş yere kaybediceğim. Doktora gideyim diyorum, annem küfür eder gönderir diyor.

- Bu yaşıma kadar beslenmem iğrenç, uyku düzenim berbat belki bir yerlerde çalışmayı bekleyen hormon kalmış olamaz mı? :)
İnternette boy uzatma hapları felan satılıyor ya lütfen en doğal ve kesin çözüm lazım bana 5 cm başka birşey istemem??? benim sakallarım çıktı ama öyle kıl yumağı değil hafiften böyle... hayatımın en iğrenç en çaresiz dönemindeyim :(

ben uyuyorum yarın dört gözle bakıcam yorumlara lütfen benim için çok önemli. aman ha 1.80 ve üstü arkadaşlar helipte burda bende 1.90 olmak istiyorum felan demesin uyuz oluyorm :)

hele bide geçenlerde bir çocuk gördüm yaşı 18 boyu 2.10'u geçmiş... ergenliğe erken girdim ben, erken girdim diye hiç mi ihtimal yok bu boya?
L
8 yıl
Gamez Aion (Pvp server) ?
Arkadaşlar 'gamez aion'a başlayacağım bir kaç sorum var;
1. Asmodian mı olayım Elyos mu ?
2. Class seçimini nasıl yapmalıyım en güzel güçlü karakter hangisi?
3. Lumiel - Siel iki server var aralarındaki fark nedir? (Kolay olanını istiyorum)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.