K

Yüzbaşı
18 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
9 ay
Marka indirimlerini anında haber veren uygulama önerisi.
Akakçe, cimri gibi uygulamalar indirimleri anında haber vermiyor. Büyük markaların sitesine indirim düştüğü anda telefona zil sesi ile anında uyarı veren uygulama varmı?
Örneğin zirrrrrrrrrt LG 55Sm8600 Tv şu sitede 6.000 TL'ye düştü. Zirrrrrt.
K
2 yıl
VU+Ultimo 4K Siparişi Verdim Arkadaşlar Pişman Etti.
Merhaba
Bu cihazın siparişini verdim ama, arkadaşlar hem 4.300 TL (6 Taksit) fiyatın çok olduğunu hem de artık milletin elindeki Enigma2 cihazları satmaya çalıştığını söyledi.
Sizce de değmezmi ? Hakikaten Enigma2 bitiyormu? Bu cihaz ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
https://www.eksenuydu.com/vu-ultimo-4k-uhd-uydu-alicisi-24-ay-cccam-server-hediyeli
K
2 yıl
Samsung Tv'de Smart Iptv Uygulamasını Kullanan varmı?
Merhaba

Samsung Led tv var. Smart İp tv uygulamasını yükledim. Uygulamaya 2 adet farklı yerden aldığım İP server girdiğimde, kanalları birleşik gösteriyor. Ayrı 2 kişiden aldığım server içindeki kanalları birleştiriyor.
Ben A kişisinden alınan server kanallarını ayrı , B kişisinden alınan server kanallarını ayrı göstersin istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim?
K
2 yıl
Samsung Tv'de Smart Iptv Uygulamasını Kullanan varmı?
Merhaba

Samsung Led tv var. Smart İp tv uygulamasını yükledim. Uygulamaya 2 adet farklı yerden aldığım İP server girdiğimde, kanalları birleşik gösteriyor. Ayrı 2 kişiden aldığım server içindeki kanalları birleştiriyor.
Ben A kişisinden alınan server kanallarını ayrı , B kişisinden alınan server kanallarını ayrı göstersin istiyorum.
Bunu nasıl yapabilirim?
K
3 yıl
İnternet Yayınlarını Donmasız İzlemek İçin Modem Tavsiyesi
Merhaba

Fiber İnternet kullanıyorum. Hızım şu anda 33 Mbps. En düşük 16 Mbps oluyor. Tv'ye bağladığım Tv Box 700 TL'lik Tv box fakat halen internet yayınlarını izlerken donmalar ile karşılaşıyorum.
Modemim, ikinci el aldığım Zyxcel Wmg3312 modem. Bu modemi değiştirmeyi düşünüyorum. Çünkü internet yayınlarındaki bu donmalardan modemi suçluyorum. Dediğim gibi SpeedTest'de hızım 33 Mbps gözükürken halen donmalar yaşıyorum.

Aşağıdaki ürünü ikinci el buldum uygun olurmu? Başka tavsiyeniz nedir?
Lütfen tavsiye rica ediyorum.
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_zyxel-nbg6716-ac1750-kablosuz-e%C5%9Fzamanl%C4%B1-dual-band-medya-router-1118232.html?etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=akakce&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=akakce.com&et_lid=99&et_cid=99&v=1.2
K
3 yıl
Prime Müşterilerine Araç Kirala Avantajı Hak.
Merhaba

Araç kiralamada prime müşterilerine %50 indirim varmış. Ben araç kiralayacağım ve prime müşterisinden kod buldum. Başkasından bulduğum bu kod ile araç kiralayabiliyormuyum?
Yoksa illaki tüm işlemlerde Türk Telekom avea müşterisi de olması mı gerekiyor? Yani her işlemde (araç teslimi , ödemenin yapılması vs.)yanımda , kodu veren prime müşterisidemi olmalı?
http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar/AracKiralama
K
4 yıl
EN BEĞENDİĞİNİZ KODİ EKLENTİLERİ NELERDİR?
Merhaba
X96 S905X Kodi 17 sürüm tv box alıyorum. Satıcı istediğim eklentileri kuracak.
Sizin kodide çok beğenerek kullandığınız eklentiler hangileridir? Bu konuda bilgi paylaşımlarını, bu konu altında yapabilirsek çok sevinirim.
Ben Türk kullanıcılara yönelik, Türkçe menülü yapıların kurulmasını isterim.Yerli yabancı filmler,diziler,çizgi filmler vs.gibi.
Örneğin şu alttakileri satıcı kurabilirse çok iyi olur.
KODIXWAR : Bu linkte anlatılmış:https://www.youtube.com/watch?v=Xlg1d6KRpxI&feature=youtu.be

KODİ TULBAR BUILD 2.0 : Bu linkte anlatılmış:https://www.koditurk.com/single-post/2016/09/29/KODI-TULPAR-BUILD-20-SONUNDA-KULLANIMA-HAZIR

Ayrıca;
Quasar
Exodus
Zen
Phoenix
UK Turk's Playlist
Specto Devil
1Chanel

Sizce başka hangileri olabilir?
K
5 yıl
İlk Defa E-OKUYUCU Aldım. Hangi Kitaptan Başlayım.
Merhaba Arkadaşlar

Kındle e-Okuyucu'da ilk defa hangi kitaptan başlamamı tavsiye edersiniz.
Tercihim çok uzun bir kitap olmaması + Sürükleyici olması + sıkıcı bir kitap olup ta, beni aldığım e-okuyucudan da soğutmaması (onun suçu ne ki !)
Tavsiyeleriniz Nedir?
Örneğin Zülfü Livaneli : Bir kedi bir adam bir ölüm veya Küçük Prens (Saint-Exupry) veya Kırmızı Pazartesi Marguez (onun e-kitabı yok galiba) vs vs vs
Tşk.
K
5 yıl
Teknolojik Haberleri Toplayan Güncel Uygulama Arıyorum.
Merhaba
Ayrı ayrı bir sürü site açıp teknolojik haberlere bakmak yerine, tek bir uygulama üzerinden bir suru site ve gazetenin teknolojik haberlerini derleyip toplayan ve sunan güncel, bir uygulama önerisi verirmisiniz?
K
6 yıl
Sizce En İyi Film ve Dizi Uygulama & Site Hangileri ?
Merhaba Arkadaşlar

Samsung Tab S T700 Tabletimizi TV ye bağlayıp, ailecek film ve kaçırdığımız dizilerin bölümlerini seyretmek istiyoruz. Bu sebeple , sizden Filim ve Dizi izleyeceğimiz tavsiye ettiğiniz
ve sizin de memnuniyetle kullandığınız uygulama veya site ismi istiyorum. Yardımcı olurmusunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.