H

Yarbay
21 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme (?)
125 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
2 ay
Whatsapp'dan geri vites (resmi açıklama)
< Resime gitmek için tıklayın >

özet: 8 şubattan itibaren kimsenin hesabı dondurulmayacak ve hesapları silinmeyecek diyor.

Thank you to everyone who’s reached out. We're still working to counter any confusion by communicating directly with @WhatsApp users. No one will have their account suspended or deleted on Feb 8 and we’ll be moving back our business plans until after May - https://www.facebook.com/unsupportedbrowser
We will make sure users have plenty of time to review and understand the terms. Rest assured we never planned to delete any accounts based on this and will not do so in the future.
H
2 ay
Facebook, Signal tanıtımlarını Spam sayıp siliyor!
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
59binlik grupta tanıtımımı engellediler, ayrıca Gruplarda tanıtımına izin vermiyor, topluluk standartlarına aykırı diye uyarı veriyor! spam sayıp kullanıcıyı uyarıyor halbuki topluluk standartlarında reklam yasak değil yasak olsa başta tesbihçileri banlarlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
H
4 ay
Merkez Bankası yeni Başkanı Naci AĞBAL oldu
Ntv haberi geçiyor.
SON DAKİKA HABERİ: Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal görevden alındı. Merkez Bankası Baskanlığına Maliye eski bakanı, Cumhurbaskanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal atandı.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/son-dakika-haberimerkez-bankasi-baskani-murat-uysal-gorevden-alindi,WpBWChzAwU-I1B-OsYu-5Q

Naci Ağbal (d. 1 Ocak 1968; Bayburt); Türk bürokrat, siyasetçi, Maliye Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı'dır. Maliye Bakanlığı görevini 2015-2018 yılları arasında sürdüren Ağbal Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bayburt milletvekili olarak meclise girmiştir. Bu görevinden önce 2009-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı görevini üstlenmiştir.
H
4 ay
Bitcoin şirketi +44 lü numaradan arayıp duruyor.
Merhaba son 1 aydır +44 le başlayan numaralar beni arıyor (ingiltere numarası) birini açtığımda bitcoin şirketi vs dedi ben firma ismini tam anlamadı -ne bitcoin şirketimi? dediğimde karşı taraftaki bayan telefonu kapattı, sonra sabahın 9unda aradılar bugün de 11 de aradılar açtım cevap vermediler.

arayan numaralar:
+4424899300
+4442469420
+4424876573
+4429821955
+4427207833

engellememe rağmen farklı numaralardan arıyorlar, adımı soy adımıda biliyorlar.
H
7 ay
Metro 90lar kapandı.
< Resime gitmek için tıklayın >


Yaklaşık 1 yıldır dinlediğim metrfo fm'in de bağlı olduğu karnaval radyo grubu bünyesinde test (sanıyorum) yayını yapan metro 90lar radyo istasyonu geçtiğimiz hafta radyo kulesi app dan silindi karnaval.com a baktığımda da sayfa bulunamadı hatası verdi şahsen çok üzüldüm son 1 yıldır bana geçmişi hatırlatan şarkılar çalıyordu emeği geçenlere teşekkürler.
H
9 ay
Abone bitiş tarihini ileri atan tt
Tarifemin bitmesine 1 ay kalmıştı abonelik tarihimi 5-6 ay ileri yapıp bitişi 145 gün yapmışlar.

< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Toyota corolla 1.4 terra vvti 4den3. Vitese geçince ses yapması
H
2 yıl
omi şirin Scooter yağ sızıntısı.
Merhaba arkadaşlar 2002 model omi şirin çin malı bir motorsiklet var 125cc ibresi 120 ama 60,70i zor görüyor birde yağ gördüm bu neyin nesidir?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
H
2 yıl
Bir zamanlar bende ağır DH fanı idim o günlerden bir SS
Vaybee 2011 yılı ne çabuk geçmiş parasız ama mutlu olduğumuz günlerin sonları,xp, dh yaz sohbetleri vodafone 3g kampanya yapmış eve int paketi almışım, winamp ve şebnem ferah en önemlisi MSN Messenger aktif
tempten izlediğimiz youtube videolarını çekme vs vs ne günlerdi be...< Resime gitmek için tıklayın >
H
3 yıl
Yerli cep telefonlarına ilgi arttı (AA)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.