T

Çavuş
18 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
ANKARADA POSTER
Nerede bulabilirim arkadaşlar yardımcı olsanıza bi rica etsem,şöyle öğrenci işi bayan,araba v.s posterleri.
T
8 yıl
Film izlerken bilgisayar donuyor
Arkadaşlar film izlerken bilgisayarım donuyor.Film kesik kesik geliyor ekrana.Fareyi hareket ettitince tekrar kendine geliyor,ama birkaç dakika sonra yine aynısı oluyor.
Player ile alakalı birşey değil,farklı farklı player,film denedim ama hepsinde de aynı.Sizce ne yapabilirim??
T
8 yıl
Bi konu vardı
Parfümlerle ilgili onu nasıl bulucam ben ??
T
8 yıl
Bilgisayarım son zamanlarda takılmaya başladı
Daha detaylı anlatmam gerekirse,oyun oynayamaya başladığımda veya video dönüştürmeye başladığımda HDD kullanım ışığı sürekli yanıyor,ve müzik dinliyosam ses gidiyor. Bir müddet sonra kendine geliyor fakat online fps oyunu oynadığım için oyundan çıkmış bulunuyorum.Sizce sorun nedir,neler yapmam gerekir. Bilgisayar Samsung R580 JS04TR. Cevaplarınızı alıntı olarak verirseniz sevinirim. Iyi forumlar.
T
8 yıl
SONY KDL-46EX401 USB FİLM BOYUTU KÜÇÜK !!!!
Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar.
T
9 yıl
Bilgisayarım Açılmıyor.
Merhaba forumdaşlar. Bilgisayarımın açma düğmesine bastığımda bilgisayar çalışıyor ama ekrana sinyal gelmiyor. Bilgisayar çalışıyor fakat bir kaç saniye sonra kendini kapatıyor,sonra tekrardan açıyor. Bu böyle bir kaç kez tekrarlıyor.Ta ki HDD ledi yanana kadar. Sizce bunun sorunu ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Mesaj silinsin lütfen.
T
9 yıl
Bilgisayarım Açılmıyor.
Merhaba forumdaşlar. Bilgisayarımın açma düğmesine bastığımda bilgisayar açılıyo ama ardından tekrar kapanıyor,birkaç saniye sonra kendiliğinden tekrar açılıp yine kapanıyor.Bu böyle bir kaç kez tekrar ediyor,ta ki hdd ledi yanana kadar. Bunun sorunu nedir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Mesaj silinsin lütfen
T
9 yıl
Yurtdışı Vize Alimi
Almanya için vizeyi nasıl ve ne kadara alabilirim?
T
9 yıl
Odamın tavanını ledlerle çevreliycem hangi rengi önerirsiniz?
sizce hangisi iyi olur?
T
9 yıl
Bu nasıl olabilir?
Herkes kilo verme çabasındadır.Ama ben tam aksine kilo almaya çalışıyorum.Yaşıma ve yaşıtlarımla oranla bayağı zayıf olduğum bariz belli.Bunun içinde kilo almaya çalışıyorum.Peki kilo almam için neler yapmam gerekir?Dayanamıyorum yatacağım.Yazacak arkadaşlar yazsın,sabah kontrol ederim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.