S

Yarbay
05 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
11 yıl
VW Passat Aracınızda ki Yazlık Lastikler
Arkadaşlar araçlarınız da kullandığınız yaz lastiklerini belirtirseniz sevinirim aynı zamanda nedenleri ve olumlu,olumsuz yönlerini de belirtirseniz yeni lastik alacaklara güzel bir yön göstermiş olabiliriz

-MIchelın Prmacy HP 215/55/16 Lastiğini kullanmaktayız konfor , yol tutuşu yönünden oldukça memnunuz içeri normal bir yolda çok ses almıyor ancak bozuk yolda her lastik gibi içeri oldukça ses geliyor bu da normal bana göre Uzun yıllardır diğer araçlarımız da Michelin kullandık ve bir problemimiz olmadı Dğer lastikleri kullanmadığımız için kendim bir kıyaslama yapamıycağım

< Resime gitmek için tıklayın >
S
11 yıl
Uyarı ! Tarayıcınızın gizlilik düzeyi en üst seviyede olabilir. Lütfen ayarlarınızı kontrol ediniz
Uyarı ! Tarayıcınızın gizlilik düzeyi en üst seviyede olabilir. Lütfen ayarlarınızı kontrol ediniz Mozilla dan mesaj yazamıyorum internet expoler da sorun yok ama ben Mozillaya alışmış bir kişi olarak onu kullanmayı terch ediorum bunu nasıl düzeltebilirim
S
11 yıl
2011 Model BMW'ler Ortaya Çıktı!
daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum forumda bir göz gezdirdim bununla ilgili bir haber yoktu

Yeni BMW'ler yakalandı!

Değişim zamanı gelmiş modellerin testleri yapılmaya başlandı. Makyajlanan modeller, uzun yol testlerine çıkıyorlar. Böylelikle seri üretime geçecek araçların hata payı 0'a indirilmeye çalışılıyor. Bu modellerden ikisi ise BMW'nin x3'ü ve 5 kasası.

X3'ün dış kaplaması nedeniyle aracın hatları belli değil. Ancak iç görünümüne bakarsak, yeni bir start/stop butonu eklenmiş. Stop lambaları ise prototip ve seri üretimde değişecek gibi görünüyor. Yeni motoru ise 3.0l dizel. 300 beygire yakın güç üretecek ve aldığımız haberlere göre daha küçük motorlar bu modelde satışa sunulmayacak.

Yeni 5 Kasa BMW

İstisnasız herkesin bir kere dönüp baktığı 5 kasalar da yenilenen modeller arasında. Yeni 5 serisinin de dış hatları, sticker nedeniyle belli değil. Ancak ön ızgara daha geniş. Ancak şaseleri aynı. Kasa ise 7 kasadan biraz daha kısa. 5 serisinin aynı platformda üretilmesinin avantajları çok. BMW'nin geliştirdiği teknolojinin ve araç fiziklerinin aynı şekilde korunması sağlanmış. Böylelikle sürüş keyfi ve yol tutuştan birşey kaybetmeden satışa sunulması hedefleniyor.

2010 model yeni 5 serisi için ise yeni kod adları oluşturulmuş; F10 saloon için, F11 Touring ve F07 Gran Turismo için.

Yeni 5 serisinin en göze çarpıcı özelliği için, ağırlığın azaltmış olması. Yeni kasa ile birlikte ayrodinami ön planda tutulmuş ve yakıt tasarrufu sağlanmış.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.