T

Binbaşı
28 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
361589 Gün Cezalı
357851 gün 21 s. 12 dk.
Gönderiler Hakkında
T
10 yıl
Kulaklık Hakkında Bir İpuçu . . .
Arkadaşlar Bir Arkadaşım Teskere Alıp Gitti Kulaklığı Bende Kaldı Bende Aradım Dedim Kulaklığın Bende Kaldı Diye Senin Olsun Dedi Bende Saol Dedim Kapattım Telefonu Kulaklık Malum Beyaz Çabuk Kirleniyo Arkadaşınkide Kirliydi Temizlim Dedim Kulak İçi Silikonlarını Felan Söktüm Temizledim Bu Tam Olarak Kulaklığın İçine Toz Gitmesin Diye Sanırım Bir Bez Tarzı Bişi Koymuşlar Onu Sökim Dedim Seste Değişme Olucakmı Temizleme İşim Bitti Denedim Seste Süper Bir Değişme Oldu WH-205 Çoştu Sanki Uzun Bir Yazı Oldu Kusura Bakmayın Kulaklıktan Memnun Olmayan Kesinlikle Denemeli Bence Basslar Bir Değişik Vurmaya Başladı Son Ses Yetmiyorken Kısıyorum Bile Herkeze Selam Ola Şafak : 75 . . .
T
10 yıl
5800XM Alamama Çaresizliği . . . (Herşeye Rağmen Aldım)
Arkadaşlar 5800XM Almayı Düşünüyorum Ama Sitede Çok Sorunu Var Deniyor Kafayı Yicem Elimde 5130XM Var Bunu Verip Üstünü Tamamlıyacam Bunuda Alalı 2 Ay Oldu Çok Hoşuma Gidiyo 5800XM İnternete Çok Giriyorum Ekranı Çok Güzel Allahınızı Severseniz Bana Bir Akıl Verin...
T
10 yıl
Cmylmz Mode
Bune Yaw Herkez Cem Yılmaz Moduna Bağlanmış Konu Dışı Evrim Geçirmiş Yada Ben Fazla Takılmamışım :)
T
10 yıl
Bir Asker Konusudur
Bitermi Bu Askerlik Son 4 Ayım Kaldı Termalciyim Gececiyim Yatıyorum Paso Telefonun Heryeri Oynuyo Kurcalamaktan :)
T
10 yıl
Bitermi Bu ASKERLİK :)
Şafak:150 Bitmiyor Anasını Satim . . .
T
12 yıl
Kutsal Damacana Mı Recep İvedik Mi?
Bence Kutsal Damacana...
T
12 yıl
Samsung i550 Yardım Lütfen
Arkadaşlar Telefon İngilizce Bunu Nasıl Türkçe Yaparım O Kadar Araştırmama Rağmen Bulamadım Kusura Bakmayın Buraya Konu Açtım...
T
12 yıl
Amerikalılar Niye Kanadalılar'ı Sevmiyor?
How i met your mother ve South park'ın belli bölümlerinde Kanadalılar ile dalga geçtiklerini onların askeri, ekonomik ve siyasi açıdan söz sahibi olmadıklarını ima edip eziyorlardı.Amerikalılar niye Kanadalılar'ı sevmiyor ve eziyorlar?Bilgisi olan var mı?
T
12 yıl
İTÜ Ekonomi (UOLP-SUNY New Paltz)
Ea-2 292,109 (2008) puan istiyor acaba neden bu kadar düşük? Bu bölümün özelliği, artıları ve eksileri nedir? Forumda hiç bu bölüme giren var yada mezun olan var mı? (Eğitim bölümünede açtım ama orada nerdeyse hiç kimse yok.)
T
12 yıl
İTÜ Ekonomi (UOLP-SUNY New Paltz)
Ea-2 292,109 (2008) puan istiyor acaba neden bu kadar düşük? Bu bölümün özelliği, artıları ve eksileri nedir? Forumda hiç bu bölüme giren var yada mezun olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.