C

Binbaşı
23 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 yıl
HESAP İŞLETİM ÜCRETİ
Merhaba arkadaşlar, hesap işletim ücretlerinin kaldırıldığını falan duydum ancak bankaların sitelerinde hala ürün ve hizmet ücretleri kısmında var gözüküyor. Acaba bilgisi olan var mı?
C
5 yıl
SUPERONLINE FIBER IP SORUNU
Merhaba arkadaşlar, Superonline fiber kullanıyorum, bu aralar çok sık kopma yaşanıyor, nedeni de modemin IP alamamasıymış. Bu sorunu nasıl çözeriz? Superonline teknik ekipleri bir türlü halledemediler çünkü.
C
6 yıl
BLACKBERRY VE 4.5G
Merhaba arkadaşlar, BlackBerry Classic ve Passport 4.5G'ye uyumlu mu?
C
6 yıl
BİLGİSAYAR KAPANMIYOR
Merhaba arkadaşlar, dün Windows 8.1'den Windows 10'a geçtim. Bilgisayarı kapatınca ekran kapanıyor ancak cihaz kapanmıyor. Güç tuşundan zorla kapatıp açtıktan sonra tekrar kapatınca sorun olmuyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı ve nedeni ne olabilir acaba?
C
6 yıl
TTNET OLMADAN TİVİBU
Merhaba arkadaşlar, TTNET üyesi değilim, Superonline kullanıyorum. Tivibu Ev'i TTNET üyesi olmadan kullanabiliyor muyum?
C
6 yıl
iGARANTİ'DEN NORMAL HESABA GEÇİŞ
Merhaba arkadaşlar, diyelim iGaranti'den hesap açtık ama sonra normal banka hesabına çevirmek istiyoruz. Bu mümkün mü? Yoksa yeni bir hesap açmak mı gerekiyor?
C
6 yıl
EXCEL FORMÜL SORUNU
Merhaba arkadaşlar, Excel'de formülleri kendim yazdığım zaman hata veriyor. Kontrol ettim ve yazdıklarımda hata yok. Sorun ne olabilir ve nasıl çözeriz?
C
6 yıl
SİLİNSİN
Yanlışlıkla ikinci kez yollandı.
C
6 yıl
BLACKBERRY CLASSIC LANSMAN TARİHİ
Merhaba arkadaşlar, BlackBerry CEO'su John Chen bugün San Francisco'daki Enterprise etkinliğinde BlackBerry Classic'in lansman tarihini 17 Aralık olarak açıklamış. New York, Frankfurt ve Singapur'da lansman etkinlikleri olacakmış. Fiyat ise şu anda ShopBlackBerry sitesinde 449 dolar olarak görünüyor, yani ön sipariş alınmaya başlanmış. Tabii Türkiye'ye shipping falan yok maalesef.
C
6 yıl
HOTBIRD İÇİN ALICI TAVSİYESİ
Merhaba arkadaşlar, Hotbird'deki şifreli kanalları izleyebilmek için hangi uydu alıcısını önerirsiniz? Next HD Minix modelleri işimi görür mü sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.